Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
O değil de dövüşün sonlanma biçimi gösterilmezse asla kesin bir sonuca varılmaz burada. Luffy'i hapsedilmiş görsek bile:
''Luffy Dof'a yanında adamla daldı. Tek olsa o da yenilecekti. Bu Cracker'ın Dof'tan güçlü olduğunu göstermez.Hem bir şey görmedik'' denileceğinden eminim.

Ya da tam tersi olsun, Luffy'i elini kolunu sallayarak gezerken görelim.Bu sefer de: ''Ee Dof da Luffy'e yenilmişti. Önemli olan nasıl yenildiği. Bir şey görmedik neyi karşılaştırıyorsunuz?'' denilecek.

Adamın gücü tam anlaşılamamış sanırım. Kraker ordusu yapabilecek bir güce sahip değil bu dayı. Yaptığı şey bir zırh ve içinde olmak zorunda. Kendisinden daha güçsüz bir zırh yapıp içine girme gibi bir gaflete de düşmediyse pek bel bağlamayın kırakere G3 kemiklerini çubuk kıraker eder bu adamın.

Oy'u değiştirsem mi napsam :hhh:
Üstad espirisine takılıyorum da :)
Yalnız Doflamingo'nun pek çok insanın abarttığının aksine, beklediğim gibi daha düşük bi seviyede olduğunu görmek ya da bu yönde somut bir veri elde etmiş olmak, güzeldi :D

Sadece Cracker değil, bu adamı Jack, Marco gibi adamlardan üstün görenler vardı, bana göre hepsine iyi bir cevap oldu bu bölüm.

Yalnız Doflamingo'nun pek çok insanın abarttığının aksine, beklediğim gibi daha düşük bi seviyede olduğunu görmek ya da bu yönde somut bir veri elde etmiş olmak, güzeldi :D

Sadece Cracker değil, bu adamı Jack, Marco gibi adamlardan üstün görenler vardı, bana göre hepsine iyi bir cevap oldu bu bölüm.
Mihawk'ı unutmayalım :)

Tamamen Oda'nın trollemesine kurban gittik. G-4 gelince millet lan yoksa dedi de. Oda-sama Yeni Dünya'nın kolay olmadığını göstermek istemiş. Millet artık Jack'in de itibarını iade eder umarım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık