Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Dof daha dayanıksız bir zırhı olmasına rağmen daha dayanıklı işte. Sen daha çelik-plastik diyorsun. :D Cracker'in dayanması gereken nasıl güçlü saldırılar yok. Doflamingo en güçlü tekniklerini uyguladığında 20 dakika dendi sonra bir Leo Bazookaya olay bitti. Ki savaş esnasında Luffy Gear 4 ile hızlı olduğu için kaçıyordu. Cracker ne varsa yedi Luffy'den. Ne varsa alıp etkilenmeyeceğini düşünmüyorsundur herhalde Cracker'in.
O cici bebe biskuvileri ile savunur onları çok zor değil :D Ki luffy Kong gun ile vurduğunda sanırım haki kullanmamıștı. Ayrıca Cracker yedi diyemezsin ona. Çoğu tekniği cici bebe ile savușturdu. Gelecek bölümde G4 ü de savușturabilir belli olmaz. Hala aynı şeyi söylüyorum dofun Crackere hasar verecek bir tekniği yok. O ipler sadece güçsüz kişilerde ise yarar. Güçlüleri pek etkilemez.

O cici bebe biskuvileri ile savunur onları çok zor değil :D Ki luffy Kong gun ile vurduğunda sanırım haki kullanmamıștı. Ayrıca Cracker yedi diyemezsin ona. Çoğu tekniği cici bebe ile savușturdu. Gelecek bölümde G4 ü de savușturabilir belli olmaz. Hala aynı şeyi söylüyorum dofun Crackere hasar verecek bir tekniği yok. O ipler sadece güçsüz kişilerde ise yarar. Güçlüleri pek etkilemez.
Nasıl yedi diyemem? Adam üzerine aldı işte. Kaçmak var bir de karşılamak var. Dof uyanışı ile bal gibi de hasar verir Cracker'e. :S

Böyle düşünüyorsan uzatmanın ikimize bir yararı yok. Yarın bazı şeyler belli olur zaten spoiler gelince.

kör topal

Biri sizi karninizdan bicakladiginda müdahale edilmezse ölürsünüz. Tersi sekilde acilen müdahale edilirse kurtulabilirsiniz. Lakin bu hemen iyilestiginiz anlamina gelmez. Bu bir surectir. Dof ise gammayi yeyip direkt savaşa giriyor.

Utanmadan adamda anka varmış gibi muamele yapılıyor.
Anka'dan daha güçlü meyvesi var canım adam organlarını iple iyileştirebiliyo o kadar gamma yiyo kesin ölüm denilen saldırılar yiyo ama ne hikmetse iplerle kendini iyileştiriyo organlarını yeniliyo. Sen Dof'un organlarım eski haline gelmiyor sadece tutuyorum gibisinden yada Luffy'nin o kadar saldırının etki etmemesine imkan yok demesine ve Law gibi zeki ve Dof'u tanıyan bi adamın kesin ölüm demesine bakma bana güven organlarını yeniliyo adam yeni organ çıkarıyor bi yerinden.

Ezik Bellamy diyorsun da çoğu kişide görmediğimiz hakiyi kullanıyor adam. En güçlü tekniğini bilerek karşılıyor Luffy. O ara bildiğin baya baya dayak yiyor adamdan.

Şu sahneyi Mangaka çizdi. Demek ki ezik dediğin Bellamy'nin o vuruşu sandığın kadar güçsüz değil.

Az çok bakarsan o ara iyi bir hırpalandığını anlarsın.

Yorgunluklarını sizi kırmayıp eşit kabul edelim mi? Kafa mı buluyorsun dostum? Doffy Law'ı ilk sıra İsho ile baya bir hırpalıyor. Tek başına savaşmıyor. O sıra Luffy full Law'ı taşıyor koruyor. Öncesinde arenada savaştı. H.haki saldı. Adamın 10 dakikada geri gelen hakisi ile Dof'u indiriyor. 10 dakikada gelen hakisi kadar haki de harcamadı mı Dof öncesinde ya da Bellamy ile uğraşırken?

Law'ın ikinci yenilişinde ise Dof üstüne basa basa ben ile Tirebol'u aynı anda yenebileceğini düşündün diyor. Adamlar 2 kişi hoşaf etmişler Law'ı orda.

Onun acısı Law'ın tekniğiyle çıkıyor. Sonra Dof'un kendi ağzından iyileştirip sardığını görüyoruz. Mangaka bildiğin Luffy'nin handikap durumunu yoketmek için bunu yapıyor. Sizin mantığınıza hayranım. Law'ın ölümün kenarına getirdiği Dof'u Luffy g4 gibi kozu olmuş bir teknikle yenemeyecek? Hem de Law'dan daha güçlü olduğunu herkesin kabul edeceği Luffy? Ölümün kenarında ki Dof'u yenemeyecek? Bırakın kendinizi kandırmayı. Mangaka bildiğin söyletmiş işte adama. Güçten düşmüşsün. Atakların ağırlık kaybetmiş diye.

Hayır sandığım kadar güçsüz.Luffy her rakip karşısında o durumlara düşüyor ne oluyor yani hepsi o kadar mahvetmiş mi oluyor luffyi.Ondan yediği saldırılarla Law ve Luffynin attıklarını bir tutuyorsan başka sözüm yok.Enjeksiyon,şok,red hawk vs öyle 2 tane yumruk değil.Bellamynin çapı ne ki saldırısı güçlü olsun.Luffyi sadece hırpaladı ağır saldırılarda bulunamaz zaten.Luffy dayanacağını bildiği için öyle dikiliyor.

Trebol konusu ise sadece lafta kaldı icraatta göremedik öyle 2 vs 1 durumunu.Law teke tekte sildi attı hemen.2 VS 1 dediğin Law ve Luffy gibi olur lafta kalmaz.Adamlar ortak hareket ediyorlar kombine biçimde aynı anda saldırıyorlar.Trebol ne yapmış söyle hele.Bir koltuğa yapıştırdı bir ara buna 2 vs 1 olarak bakıyorsun.

Anka'dan daha güçlü meyvesi var canım adam organlarını iple iyileştirebiliyo o kadar gamma yiyo kesin ölüm denilen saldırılar yiyo ama ne hikmetse iplerle kendini iyileştiriyo organlarını yeniliyo. Sen Dof'un organlarım eski haline gelmiyor sadece tutuyorum gibisinden yada Luffy'nin o kadar saldırının etki etmemesine imkan yok demesine ve Law gibi zeki ve Dof'u tanıyan bi adamın kesin ölüm demesine bakma bana güven organlarını yeniliyo adam yeni organ çıkarıyor bi yerinden.

Prof.Dr Alpamis'e göre Dof organ çıkarmış sıfırdan, böbrekleri sarmış hazırda bekletiyormuş galiba.Dof eskisinden de sağlıklı turp gibi olmuş tüm hücrelerini iyileştirmiş. :D

Son düzenleme:
Fuji'yi veya Rayleigh'i de alır mı demeliyiz o zaman?
Sadece busoshoku ya bakarak mi güç belirliyoruz ? Bunun haoushoku su kenbunshoku su var meyvesi var dourikisi var tekniği var. Ayrıca rayleigh diyordu bazıları tek bir rengi gelistirme egilimindedir eger üçünü de gelistirirsen ckm daha fazlasını elde edebilirsin gibisinden biseler... sonuç olarak bousoushoku su (emin olmasak da) rayleigh ve fujiden yuksekse bile bunlari alacağı anlamına gelmez.
Mantık çerçevesi içinde yazın lütfen ya 2 günlük Kırakerin bile fanlığını yapıyorsunuz.
Böyle bir sacmalik olabilir mi. Vs sonucuna verdigimiz oy fani oldugumuz anlamina mi geliyo. Gucluyse güçlüdür gucsuzse gucsuzdur bunun fani olup olmamamizla ne alakasi var. Asil mantiksizligi sen yapiyorsun. Faniyiz diye sanji> jack diyebilir miyiz ? Jack daha güçlü deyince iki günlük jackin fanligini mi yapmis oluyoruz ?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık