Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Yalnız kontrol sadece Doffy'de değil. Cracker de kontrol ediyor. Kim baskı kurarsa o kontrol eder bence. Ki Cracker istediği an toza çevirip bir daha yapabilir askerlerden.
Crackerin askerlerini toza çevirdiğini hatırlayamadım ben. Sadece elini havaya kaldırıp bir birine vurunca bisküvi askerleri olușuyordu. Ama dediğin gibi olursa o zaman bire bir savaș olur ki yine doffy hava avantajını kullanabilir. Doffynin meyvesi çok fonksyonlu olduğu için crackere karșı daha fazla șansı var diyorum. Luffy G4 ile bodoslama daldığı için o avantajını kullanamadı doffy. Ama crackerin, G4 gibi doffy'nin meyve avantajını kapatacak bir güce sahip olduğunu düșünmüyorum. Luffynin cracker ile dövüșünde zorlandığı șey tamamen crackerin meyve avantajıydı. Zaten teke tek kalınca tek yedi cracker.

Crackerin askerlerini toza çevirdiğini hatırlayamadım ben. Sadece elini havaya kaldırıp bir birine vurunca bisküvi askerleri olușuyordu. Ama dediğin gibi olursa o zaman bire bir savaș olur ki yine doffy hava avantajını kullanabilir. Doffynin meyvesi çok fonksyonlu olduğu için crackere karșı daha fazla șansı var diyorum. Luffy G4 ile bodoslama daldığı için o avantajını kullanamadı doffy. Ama crackerin, G4 gibi doffy'nin meyve avantajını kapatacak bir güce sahip olduğunu düșünmüyorum. Luffynin cracker ile dövüșünde zorlandığı șey tamamen crackerin meyve avantajıydı. Zaten teke tek kalınca tek yedi cracker.
Sen diyince ben de sahneyi hatırlayamadım ama yaptığı askerler onunla gezecek değil ya :D. İstediği gibi manipule edebiliyordu askerlerini. Zaten Doffy'e bir şans verirsem meyve avantajından olurdu Cracker'e karşı. Ama mesele Jack vs Doflamingo olsa direkt Jack derdim. Doff'un şansı var ama avantajı sayesinde bence.

Heyt be az eski yorumlara baktım herkes düz Luffy'nin dayak yediğini felan söylüyordu.

Şimdi düz Luffy Melez Mod Kaido ile denk çarpışıyor.:D

Kral hakisiyle onbinlerin bayıltıldığı mangada niye kullanmayı bıraktılar bilemeyeceğim. Ama 3000-5000 kişinin hesabını yaptılar arc boyunca. Askerler o kadar değerliyse dof rahatlıkla parazit, klon ve kuş kafesiyle savaş yönünü değiştirip bi yandan da yc3 tutabilecek biri.

Bi tayfada değeri sağ kol kadar vardır. Ama güçlerinin birçoğu 1 vs 1’de işe yaramayacak şeylerdir.
“joker” kartını temsil etmesinden de belli zaten kimden güçlü kimden güçsüz olduğu. Cracker’le aynı ligdedir ama daha değerlidir. Dövüşü bence kaybeder ama tayfamda cracker yerine dof’u tercih ederim.

Son düzenleme:
Kral hakisiyle on binlerin bayıltıldığı mangada niye kullanmayı bıraktılar bilemeyeceğim. Ama 3000-5000 kişinin hesabını yaptılar arc boyunca. Askerler o kadar değerliyse dof rahatlıkla parazit, klon ve kuş kafesiyle savaş yönünü değiştirip bi yandan da yc3 tutabilecek biri.

Bi tayfada değeri sağ kol kadar vardır. Ama güçlerinin birçoğu 1 vs 1’de işe yaramayacak şeylerdir.
“joker” kartını temsil etmesinden de belli zaten kimden güçlü kimden güçsüz olduğu. Cracker’le aynı ligdedir ama daha değerlidir. Dövüşü bence kaybeder ama tayfamda cracker yerine dof’u tercih ederim.
Bana göre çok doğru yorum.

Eski yorumlara bakın. Bir de hiçbir şey değişmemesine rağmen şimdi yapılan yorumların bazılarına bakın. :d Doflamingo hiçbir şey yapmadan Magellan'dan dayak yiye yiye sağ kol seviyesine çıkmış anlaşılan. :d
Birşey değişmemiş olur mu? İlk 20 sayfada cracker’in meyve gücü bile bilinmiyordu :D İlk zırhlı hali için dof’la dövüşür dendi anket açıldı.

Cracker'ın gerçek bedenine ulaşabildikten sonra gerisi kolay zaten baya dayanıksız bir adam. Baya uğraştırır ama uyanışla Dof alır gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık