Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Daha Riku ailesini yazmamışım.Eski krallık ekibi de savaşa katıldı.Kyros üst yönetici aldı.Law önceden ph arcında 2 adamını harcadı.Geldi buraya Trebol'ü halletti.Filoya sonradan katılan alakasız adamlar yoldan geçerken Dellinger'ı harcadı mesela.Ailenin bütün üyeleri güçlü rakiplerle karşılaştı sıradan birileriyle değil.

Ki diyelim bir şekilde Luffy'i halletti Luffy'nin süresi yetmedi yada yakaladı vs.O yarı ölü haliyle sence o saydıklarımı devrimcileri falan üzerine gömmesi mümkün müydü ? Değildi.İlla çarpışmış olmasına gerek yok yani.İmparator değil bu adam.

Adam yenildikten sonra farkına varıyor çok fazla güçlü düşmanı kafese aldığını.O yüzden de Fujitora pişman olacaksınız elini sürmedin diye laf atıyor.
E zaten Dofu 5 kez gömücek ekip vardı orda. Ama bunların çok büyük çoğunluğu Dofa elini sürmedi bile. Sabo, Fuji, Burgess 3 farklı organizasyondan güçlü adamlar geldi ama hep birbirleriyle çarpıştırlar. Doflamingo meyvesi ve salak planlarıyla ülkesini onlara arena yaptı sadece. Ki fuji Lawın enerjisini tüketmesine vesile oldu direkt. Yani demem o ki bu isimleri sayman çok saçma. Dofa saldıranlar Luffy, Law ve arena adamları. Fazlası değil.

King'in ödülü 1.4 milyar diyordun dimi :D O kadar ödül olsa zaten boşuna saklanmazdı karakter tanıtıldığında gösterilirdi direk.
Marco'yla beraber açıklar muhtemelen.Queen'in ödülü Jackten fazla ama bekletmeden açıkladı.1.adamın ödülü bekletmesi normal İki karakteri de aynı zamanda tanıttı zaten.Ki bu mantıkla meyvesi daha önce gösterilen adam King'ti.

E zaten Dofu 5 kez gömücek ekip vardı orda. Ama bunların çok büyük çoğunluğu Dofa elini sürmedi bile. Sabo, Fuji, Burgess 3 farklı organizasyondan güçlü adamlar geldi ama hep birbirleriyle çarpıştırlar. Doflamingo meyvesi ve salak planlarıyla ülkesini onlara arena yaptı sadece. Ki fuji Lawın enerjisini tüketmesine vesile oldu direkt. Yani demem o ki bu isimleri sayman çok saçma. Dofa saldıranlar Luffy, Law ve arena adamları. Fazlası değil.
O kadar da abartma.5 kere gömüyorlardı madem ne diye Lucy diye tezahürat yapılıyor.Sabo alamazdı tek başına denk gider yorardı yardımla alırlardı.Yada diyelim Luffy kaybettikten sonra alırlardı.Amiral nötr vaziyetteyken öyle kat kat güçlü bir birlik yoktu aile karşısında.Ancak aileyi aşıyordu tabii bu bariz.

Bunun sebebi de senaryodan ötürü mera saçmalığı oldu.Hem Sabo'ya meyve yedireyim hem de aile karşısına güçlü savaşçılar çizeyim o güçlü birliğe yenilsin istedi Oda.Yoksa Mera'nın gerçeğini oraya koyması bile çok saçma ailenin.Sırf sabo yesin diye yani.Her türlü kurnazlığı yalan haberi yapan Doflamingo oraya orjinal meyve koyuyor Oda'nın saçmalığı.

Nasıl düşünürsem kazanamıyor Doffy. Belki meyvesi uyanışla anti özeelliği göstereceği için bir şansı olur. Başka türlü bilemiyorum.

Doffy, luffye karșı daha avantajlı bu savașta. Crackerin bisküvi askerlerini kontrol etmemesi için bir sebep göremiyorum ben. Kendi bisküvilerini kullanıp etrafını çevreler doffy crackerin. Son vurușu da uyanıș yaparak yapar.

Doffy, luffye karșı daha avantajlı bu savașta. Crackerin bisküvi askerlerini kontrol etmemesi için bir sebep göremiyorum ben. Kendi bisküvilerini kullanıp etrafını çevreler doffy crackerin. Son vurușu da uyanıș yaparak yapar.
Yalnız kontrol sadece Doffy'de değil. Cracker de kontrol ediyor. Kim baskı kurarsa o kontrol eder bence. Ki Cracker istediği an toza çevirip bir daha yapabilir askerlerden.

Bu anketin ilk 20-25 sayfasına bakın. Daha zırhından çıkmamış cracker için bile dof üstü denmiş birçok kişi tarafından.

Forumun özeti yemin ediyorum. Yc3’ler ilahtı. Şimdi önceki arc’ların çöpleri ve hatta düşmanların tayfa üyeleri falan bu seviyeye koyuluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık