Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Gazetede bas bas bağırdı Morgan Luffy'in Cracker ile Kata'yı yendiğini, azıcık bile okuyorsa biliyordur. En alt sağ panele dikkat;

Hani Cracker gönderildiği için seviye biçiyorsak, Yonkou komutanı bile olmayan tiplerin gönderildiği ve üstüne üstlük gönderilen kişilerin başarılı olup, Luffy ve sağ kolunu yaralayıp apar topar da kaçırmalarına hangi seviyeyi biçmeliyiz?

Hayır WB de Mihawk için Vista'yı yolluyordu. Kimin kimi göndermesiyle belirleyeceksek seviyeleri ohoo, fena karışır buralar.:bilmem:
Gazeteyi biliyorum da bunlar wanoda. Tayfa, kidd, law hiçbir şey demedi bu konu hakkında. Kaidou yenilikleri takip ediyor da queen’in falan haberi var mıdır ki? Gazete okuyan bi tipe benzemiyor. Wanoda zaten queen’e olayları anlatacak biri de yok.
luffy’nin big mom’a yamuk yaptığını bilse big mom ortaya çıkınca belki luffy için geldiğini düşünebilirdi.
Ama neyse ya bilse bile burda cidden önemsiz. Bilse de queen zaten deli.

Bi de dediğim gibi herkes herkesi küçümsüyor. Dof’u zaten hafife aldıkları belli. Baksana zırhı kırmasını bile beklememiş. Dof’un uyanışını bilseler saçma olur bu.

Dof indiren birine cracker yollamak risktir. Tamam ben burda cracker muhtemelen alır diyorum da dof’u alan birini cracker kesin alır diye bakılmaz fark yok aralarında öyle. Ama bu adamlara baksan dof’u yenen adam cracker’i zırhtan çıkaramaz. muhtemelen dof’un uyanışından habersizler. Eğer öyleyse cracker’in zırhtan çıkmadan bile ezmesini beklemeleri normal. Ama uyanışı biliyorlarsa buna şaşırmaları saçma. 2 kong gun’la parçalandı o.

bence de bu şekilde güç biçilmez yani. Ama dof’u hafife alma sebepleri muhtemelen uyanışı bilmemeleridir. Çünkü harbiden orda bi hesap yapmış gibiler. “Cracker fazla kaçmadı mı” dedi birçok kişi. Luffy’le ormanın tepkileri de ortada. Nami bile umutsuzluğa kapıldı daha adam zırhından çıkmamışken bile. Orda cidden bi hesap yapılmış ve garanti olsun diye cracker yollanmış gibi görünüyor. Ama dof’un uyanışı bilinmiyor muhtemelen. Aynı şekilde luffy’nin bound man’ı da beklenmiyordu.

Queen ise başkalarının dediği gibi amiral+sengoku’ya korkusuzca dalan adamla aşağılayıcı bi tonla konuşan bi deli. Big mom’a bile kafa tuttu. Yonkou ismini takmadı kadının gücünü kendi gözüyle görünce anca korktu.

luffy hakkında duyduklarına da mantıklı karşılık vermesini beklememek lazım bu yüzden. Kendini yonkouya kafa tutacak seviyede gördüyse luffy’i niye taksın? Big mom’ın gücünü görünce altına etti nerdeyse. Luffy’nin de gear4+özel hakilerini görse fikri değişebilir. Kendi gözüyle görmesi lazım yonkou bile olsan söylentileri takmıyor deli.

edit: neyse niye uzattım bilmiyorum. Bence de böyle laflarla güç ölçülmez. Ama kimse bişey demese bile zırh içindeki cracker>>uyanışsız dof olduğu baya belli gibiydi dövüşte.

Aynen Pica'yı yenemeyecek adam Dof'u yenen Luffy'yi yensin diye gönderiliyor hatta g4 performansı Dof'unkinden 3 kat falan da daha iyi ama Pica'yı yenemez.
Sırf gönderdi diye böyle yorumlaman ilginç ...Brule kendi soylemedi mi 4 komutan olsa o gelirdi diye ..4. komutan luffyden güçlü mü oldu şimdi ...Crackerin kraker gücüne karşılık pica nün dev kaya gücü hangisi güçlü ? Sırf sert hakisi var diye abartmayın crackeri ...Dofun asti pica daki güç kimde var seride

Sırf gönderdi diye böyle yorumlaman ilginç ...Brule kendi soylemedi mi 4 komutan olsa o gelirdi diye ..4. komutan luffyden güçlü mü oldu şimdi ...Crackerin kraker gücüne karşılık pica nün dev kaya gücü hangisi güçlü ? Sırf sert hakisi var diye abartmayın crackeri ...Dofun asti pica daki güç kimde var seride
Ciddi ciddi g4 karşı denk savaşan bir adamın Pica'yı yenemeyecek olduğunu dair düşüncen varken benim yorumlamamı ilginç bulman da garip :D Zoro'nun ciddileştiği an saniyesinde ezilen adam Zoro'nun kaptanına 1v1de kaybetmemiş Cracker'ı rüyasında yenemez.

Ciddi ciddi g4 karşı denk savaşan bir adamın Pica'yı yenemeyecek olduğunu dair düşüncen varken benim yorumlamamı ilginç bulman da garip :D Zoro'nun ciddileştiği an saniyesinde ezilen adam Zoro'nun kaptanına 1v1de kaybetmemiş Cracker'ı rüyasında yenemez.
ya boşversene, luffyden meyveyi çıkarsak picayı alamaz :S

Silinmiş Üye

Dostum haki seride çoğu şeyi belirliyor.Sen 2 yıl öncede kalmışsın o zamanlar op bir meyve görünce böyle tepkiler olurdu.Picadaki güç kimde var diyorsun jozu kocaman buz dağı fırlattı.Luffy G3 ile o kocaman kayanın kafasını parçalıyor ama aynısını Cracker'ın bisküvisine yapamıyor.Sırf sert hakisi var diye abartmıyoruz savunması çok düşük olucak meyveyi hakiyle bu kadar yüksek bir savunmaya çıkardığı için hakisini övüyoruz. Lütfen artık hakinin seride ki önemini anlayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık