Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Kan alır dedim. Ray-san'ın yaptığı gibi. Gemiye saldırırken zarar verebilirdi Beckman ama yukarıda da bahsettiğim gibi savaşı bitirmeye gelmiş adamlar, öyle bir hareket yapması saçma olurdu. Senin Wb ve tayfasına olan bakış açını biliyorum o yüzden onlarla ucundan kıyısından kim kıyaslanırsa senin için çöp, balon, ezik vs olacak ya da öyle göstermeye çalışacaksın. Benim derdim sanki mangada kesinliği doğrulanmış bir şey gibi insanların fikirlerini yazmasında yoksa kimin ne düşündüğü az çok belli tartışarak zaman kaybetmeye gerek yok.
Benim diğer tayfaları ezik göstermeye çalışmak gibi bir niyetim hiç bir zaman olmadı olmaz da benim tek sorunum gücünün ne olduğu bile belli olmayan ''cool'' kişilere Amiral harcatma geleneği.Beckmann da bu kulvarda başı çeken isim oluyor.

Marco vs dof çekişmeli gider
Tek kollu jozu vs çift kollu law karşılaşmasını law alır bence
Vergo vs vista -vista alır.
Pica vs 6.
Trebol vs 7
dia vs 8
monet ve cc 2 tane tutar.
Geri kalan 4 wb üyesini dofun çöp tayfa tutar.
Gayet dengeli vs. Dof lar daha avantajlı bence

Marco vs dof çekişmeli gider
Tek kollu jozu vs çift kollu law karşılaşmasını law alır bence
Vergo vs vista -vista alır.
Pica vs 6.
Trebol vs 7
dia vs 8
monet ve cc 2 tane tutar.
Geri kalan 4 wb üyesini dofun çöp tayfa tutar.
Gayet dengeli vs. Dof lar daha avantajlı bence
Ölmüş olan Ace ve Thatch'i de Wb korsanlarına bu konuda dahil olduğuna göre Jozu'yu iki kollu olarak baz alıcaz, ve ayrıca Ace ve Thatch'i yi de denkleme katman gerekiyor.

Ben su şekilde düşündüm Wb öldü Marconun tayfasi ve bizimkiler punk Hazarda gelmeden önceki zaman diliminde dof giller
Yoksa is yaş tek Entei ye bakar

Dof ve Law'dan başka sıkıntı yaratacak adam yok bir tarafta diğer tarafta ise Marco, Jozu, Ace, Vista var. Sugar'ı bir zahmet teklerlerse Wb korsanları için sıkıntı kalmaz. Her ne kadar bana göre Dof Marco'yu yenilebilecek güçte olsada

Thatch'i de kendi bulduğu logia Yami'yi yeseydi, Wb korsanları toplamda inanılmaz güçlü olacaktı. Karanlıkla çekip, Haki'li kılıçla keserdi milleti heralde.

Thatch'i de kendi bulduğu logia Yami'yi yeseydi, Wb korsanları toplamda inanılmaz güçlü olacaktı. Karanlıkla çekip, Haki'li kılıçla keserdi milleti heralde.
Belki de BB insan gibi rica etse ona verecekti meyveyi Thatch bütün bunlar yaşanmayacaktı hep bunu düşünmüşümdür lan onca yılın hatrı var önce bir adam gibi ister insan

Thatch
Jozu
Marco
Ace
Vista
Adamlarin tayfayi zorlasan 5 shichibukai çıkıyor :/ 3 büyük güç dengesi saçmalık.

Dof ve Law'dan başka sıkıntı yaratacak adam yok bir tarafta diğer tarafta ise Marco, Jozu, Ace, Vista var. Sugar'ı bir zahmet teklerlerse Wb korsanları için sıkıntı kalmaz. Her ne kadar bana göre Dof Marco'yu yenilebilecek güçte olsada
Sugar zayıf birisi değil. Kimsenin göremediği kadar hızlı olan cüceleri tekleyip oyuncak yapıyor sonra onları da saldırıda kullanıyor. Yani Atmos gibi balıkadam gibi geyşa kılıklı adam gibi WB'nin zayıf takımını indirip kendi saflarına katabilir Sugar. Hem karşıdakiler ne olduğunu asla anlamayacakları için Sugar'ın yeteneğini çözmeleri de imkansıza yakın bir durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık