Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187

Alpamis

forumun şişirdiği balonlardandır ben Beckman.Kuru tehdit savurup amirali korkutmaya çalışmış amiral iplemeyince de tekrar gösterilmemiş bir karakter.Nolcak Kizaru'yu mu alcak ?
Kizaru adamı görünce tepkisine bak. Bana göre Ciddiye aldığı biri. Marco ile sanki dalga geçer gibi bir havası var. Bu arada WB'ye aldırş etmeyen bu seviyede ki adamların Beckman'in lafına bakıp buz kesmesini mi bekliyorsun ?

Ben kendisinden güçlü olduğu için demiyorum. Yani Kizaru WB'den gücünden dolayı korkacak adam değil. Yani kendisinden güçlü diye başkasından çekinecek bir adam değil.
Amiraller Yonko kaptanıyla kafa kafaya çarpışan adamlar hiçbir Yonko'nun ilk adamı mantıken amiral alamaz.

Sen Marco'ya demişsin diğer Yonko'ların gücünü mü gördün diye kendin Kizaru'yu Balon Ben Beckman'a yedirtmişsin.
Kan alır dedim. Ray-san'ın yaptığı gibi. Gemiye saldırırken zarar verebilirdi Beckman ama yukarıda da bahsettiğim gibi savaşı bitirmeye gelmiş adamlar, öyle bir hareket yapması saçma olurdu. Senin Wb ve tayfasına olan bakış açını biliyorum o yüzden onlarla ucundan kıyısından kim kıyaslanırsa senin için çöp, balon, ezik vs olacak ya da öyle göstermeye çalışacaksın. Benim derdim sanki mangada kesinliği doğrulanmış bir şey gibi insanların fikirlerini yazmasında yoksa kimin ne düşündüğü az çok belli tartışarak zaman kaybetmeye gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık