Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Zoro dediğin adam 2yıl Mihawktan eğitim aldıktan sonra tek atıyor picaya aynı seyler wb tayfası ıcın gecerli değil zoroyu suan anca amıral durdurabilir

Zoro dediğin adam 2yıl Mihawktan eğitim aldıktan sonra tek atıyor picaya aynı seyler wb tayfası ıcın gecerli değil zoroyu suan anca amıral durdurabilir
işte Pica'ya tek atabiliyor.Yani ne olabilir en fazla Pica o kadar.Ayrıca 2 yıl aradan sonra gücünü gördüklerimiz arasında;Sabo,Dofilamingo,Luffy,Law,Vergo,CC gayet durdurur Zoro'yu ve bu saydıklarımızın hiçbiri amiral değil.2 yıl öncekileri saymıyorum bile.

Unknown

Adam bir kere darbe isabet ettirdi.Tek atmanın tanımı ne zamandan beri bir kere vurma anlamına geliyor :(

Beyazsakal tayfasının '' boşluğu '' hakkındaki fikrim hiçbir zaman değişmeyecek. Bu anketin sonucuda çok şaşırtıcı doğrusu.

Tek atmak.Sabo'nun Bastille'e tek atıp pertini çıkartmaktır.Dof'un Smoker'a yaptığıdır tek atmak.O saldırıdan sonra Pica saf dışı kalmadı ki.Birde şuan Zoro'yu anca amiral durdurur demişsin.Galiba ciddi değilsin bunları söylerken.:D

Jozu nun fiziksel gucunde biri olmasina gerek yok. Yada Vista nin kilic ustaliginda biri olmasida gerekmez. Doffylerdeki elemanlar durdurulamaz yeteneklere sahip. O yetenekler Jozu ve Vista yi paketlemeye yeterde artar.
Aynen durduralamaz yeteneklere sahip olduklarından şu anda dayak yemekle meşguller :D

Beğenmediğiniz, küfürler hakaretler ettiğiniz, aşağıladığınız, seride görmekten tiksindiğiniz lanetler okuduğunuz Usopp olmasa Oyuncak Luffy ve Law'ın hikayesini okurduk.
Bu mantıkla bakacaksak olaya Luffy falan daha ilk arctan ölürdü ve bu bölümleri de göremezdik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık