Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187

Unknown

Perona uzaktan salacak hayaletleri wb pert, sonra law gidip indirecek. sizin savunduğunuz Sugarın wb ye dokunma ihtimalinden daha fazla bence...
Adam doğru konuştu şuan. :/ Unutma pek bir işe yaramaz ki..Bu unutma olayı sadece Dofly nin kullanması için yada WG nin kullanması için yarar onun dışında herhangi bir savaş alanında işe yaramaz.

Doflamingo'da Polat Alemdar gibi maşallah yakın dövüş uzmanı stratejist hacker :) Tek eksiği ölümsüzlük onu da gördük kovalıyormuş.

Monkey :D Luffy

Wbnin oyuncak halide baya güçlü olur tümen komutanlarından birini alır oyuncak Wb

O zaman shanks kurtarmasaydi luffy i de seri başlamadan bitseymis böyle mantık mi olur ya ? Yok law karşıda olsaymis kardeşim law karşıda olsa zaten luffy marinefordda ölecekti siz iyi misiniz ya ? Ayrıca ben usoppu severim hem de ilk bölümlerden beri kimseye kufrettigim falan da görülmemiştir :)
Kastettigim suanda law luffy tarafinda ancak anketteki wb vs dof tayfasinda law da dahil bu bi varsayim degil

@Jenque

Şimdi sana açıklayayım da içimde kalmasın.
Dof vs Marco
Law vs Ace
Trebol vs Jozu
Pica vs Vista
Vergo vs Thatch
Diamante vs Blemenco

Blemenco hatırlamayanlar için

olarak olaya bakalım adamın diğer Wb korsanlarının Dof'un kalan tayfasından güçlü olduğunu düşünüyorum güçlerini bilmiyorum gösterilmişse de araştırmaya üşendim.

Marco'nun meyve avantajı ile yenileme özelliği amirallere karşı durabilmesi 3 amiralle de bir şekilde vs attı. Özellikle Marco'nun birebir vs de Kizaru'yu bile alacağını düşündüğümden Marco.Her türlü avantajı var Marco'nun Dof'a meyvesinin yenileme özelliği Dof'u epey sıkıntıya sokar.
Ace vs Law'ı anlatmama gerek yok benim düşünceme göre Ace Dof'u bile alır.
Trebol vs Jozu Yapışkanın patlama özelliğinin Jozu'yu hiç etkilemeyeceğini amiralin ağzından kan getiren adamla bir olamayacağını düşündüğüm Trobol'u Jozu takat manyağı yapar. Thatch'ın Vergo'yu alacağını düşünüyorum anlaşıldığı üzere şeytan meyvesi yememiş Haki konusunda 4. tümen komutanlığında boş beleş yatmamıştır bence.
Diamante vs Blemenco da güçlerinin benzerliği var o yüzden onları kullandım karşılaştırmada Blemenco alır haybeye yorum yapıyorum bunu bilemedim. :D

Şimdi gelelim çöplere onlar kapışsın. Onalrla ilgili yorum yapmıyorum gerek yok senin dayanağın olan Sugar'a parantez açıp bitireceğim. Sugar'ın meyvesiyle alabileceğini söylüyorsun ama bu adamlar haki master muhtemelen Robin'e dokunduğu gibi dokunup oyuncak yapamaz. Luffy'e dokunamaz gözlem hakisiyle farkeder bence hızıyla övdüğümüz Dof'tan Kyros'u kurtarışı örnektir buna. Wb'nin tümen komutanlarından 1 2 tane alabilse bile durdurulacaktır. Ayrıca seride herkes vs sırasında güçlerinden bahsediyor insanların önlem alması sağlanıyor. Adam kavgaya mı gelmiş övünmeye mi belli değil. O yüzden Sugar bir kaç ezik tümen komutanı alsa bile illa birinin gözlem hakisiyle onu tekliceğini düşünüyorum.

Edit: Dof'un gözlem hakisi yokmuş Marco'nun Squardo'dan kaçarken gözlem hakisi kullandığını bir arkadaş resimde göstermişti. Marco gözlem hakisinin gücüyle de dahada üstün geliyor.
Pica vs Vista'yı unutmuşum Zoro'nun bu arc sonunda Pica'yı tokat manyağı yapacak. Vista>Zoro denklemi. Ayrıca Vista Mf'de Dünyanın en iyi kılıç ustasını durdurmuş adamdır kendisi. Vs sonuçlanmamıştır .Pica'yı da zorlanmadan alacağı kanısındayım.

2 sene sonra bu wb korsanlarının hepsi hayvan gibi hakiye sahip çok güçlü adamlar çıkacak. Marco dofu alır Ace geri kalan dofun adamlarını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık