Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187

Xantho

Marco'nun tayfasının fazla zorlanacağını sanmıyorum. Marco, vista,jozu,ace, ne kadar güçlü olduğunu bilmesekte tacth var. Doffy'nin tayfada kendisinden başka rakip diye birisini çıkabileceklerini sanmıyorum. Vista mihawk'la kılıç tokuşturuyor, birbirlerini deniyorlar. Vista'nın üst yöneticilerin herhangi biriyle fazla uğraşacağını sanmıyorum. Ace ve Jozu desen onlar ayrı birer canavar. Zaten doffy'nin alt kadrosuda tırt. Baby5 ve buffalo'nun da halini gördük Franky'den tek yediler. Doffy Marco'yu alır diyenlere de Marineford'da bas bas demediler mi marco'nun defansif yönü yonkou seviyesinde adama eli kelepçeliyken gelen vurdu giden vurdu ona rağmen birşey olmadı. Saldırısı konusunda bir şey diyemem ama kaybetme ihtimali bana kalırsa 0.

Adam ölümsüzlük veriyor, daha ne olsun.
Onu bırak, akşama kadar WB tayfasının yerini değiştirir birbirleriyle, vs atamaz hale getirir. :( Marco tam havada Dof'a tekme atacak, pat Jozu ile Marco'nun yerini değiştirir. Jozu sazan gibi kalır havada Dof indirir. :(

Kesinlikle WB korsanları

Sırf Marco bile amiralle denk dövüşebiliyor,onun dışında Ace ve Jozu muhtöemelen şimdiki Luffy ayarında hatta Jozu daha bile güçlü olabilir,şimdiden yetti işte:)

Doffy'ler ağlatır.

Beyazsakal savaştayken kendi tümenleri yerine Doffy'nin adamlarını kullansa Ace'i bile kurtarabilirdi.

Dof tayfası ciddi anlamda favoridir. 2 tane üste seviye stratejist var Doflamingo ve Law. Aşırı ters meyveler var ope ope ve hobi hobi. Dövüş alanını istediği gibi şekillendirecek Pica var. Trebol,Diamante,Vergo,Ceasar,Monet var. Sırf Monet bile o tayfanın yarısını alır. Ceasar da öteki yarısını alır. Kalbur üstü Marco-Ace-Jozu-Vista'yı çıkar oradan gerisini Monet ile Ceasar halleder.

Doflamingo MF savaşında Jozu'yu at etti sırtına bindi yahu o da Jozuyu savaş atı eder diğerlerine dalar. Kesinlikle Dof tayfası alır.

Edit: Yahu Law bile varmış tayfada o tek başına yeter :D

Arkadaşlar law neden dd tayfasinda ? O zaman karasakal da beyazsakal korsanı hepsini tekler bu mu yani .uzak ara wb tümen komutanları ihtimal yok yani

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık