Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    186
Uçarak hızlanarak gelip tekme atarsan herkes uçar.Yada uçamayan rakibine havada tekme atarsan.Amiraller kaya değil ya,onlar da insan bu kadar abartmaya gerek yok.

Dof vs Marco başabaş gider Dof üstün bile gelse marco yenilenmeyle kaybetmez.Ancak beyazsakal tayfası jozu ve vista gibi etkenlerle daha ağır basacağı için kazanan taraf olur.
Amiral tekmesini ön plana çıkarmış olsam bile, bana göre orada aradaki durumu ifade etmek için mangaka o sahneyi veya güç gösterisini bize sunmuştur. Dof'un hakisi veya meyve gücü çok fazla ön plana çıkarılıyor ancak marco amirallere karşılık verebilecek güçte. Hatta Kizaru ile kapışmasında birebir bile gidebilir bir süre. Haki gücü de pek gösterilmediği için mihawk gibi eleştiri oklarını ona yöneltiyoruz.

Amiral tekmesini ön plana çıkarmış olsam bile, bana göre orada aradaki durumu ifade etmek için mangaka o sahneyi veya güç gösterisini bize sunmuştur. Dof'un hakisi veya meyve gücü çok fazla ön plana çıkarılıyor ancak marco amirallere karşılık verebilecek güçte. Hatta Kizaru ile kapışmasında birebir bile gidebilir bir süre. Haki gücü de pek gösterilmediği için mihawk gibi eleştiri oklarını ona yöneltiyoruz.
Yahu elbet güçlü ama bir amirale karşı meyvesi dışında ancak jozu kadar karşılık verebilmiş birisi.Meyvesi de lazer iyileştiriyor magmayı bir süre tutuyor.O da sugar örneği gibi meyve vergisi ama bu gücü saldırıya dönüştürebilmiş birisi değil Marco.Sürekli yenileniyorum o zaman rakibi yorayım arka arkaya saldırılarla yeneyim olayını da düşündüyse bile yapamıyor.Şu an sabo kadar güçlü diyen çıkar mı hiç sanmıyorum.

Doflamingo ise jozuyu tutup sohbet eden sabonun geldiğini duyunca rahat koltuğundan ayrılmayan bir adam.Bunlar seviyeleri birbirine yakın adamlar.Doflamingo bir amirali saldırmaya tahrik edip tekme atıyorsa belli bir süre dövüşebilir demektir.Aynı bir süre tutabilen Jozu ve Marco gibi.O yüzden alma meselesi diye birşey olmaz marinefordda amirallerle ne olduysa ikisi arasında da aynısı olur diye düşünüyorum.

Yahu elbet güçlü ama bir amirale karşı meyvesi dışında ancak jozu kadar karşılık verebilmiş birisi.Meyvesi de lazer iyileştiriyor magmayı bir süre tutuyor.O da sugar örneği gibi meyve vergisi ama bu gücü saldırıya dönüştürebilmiş birisi değil Marco.Sürekli yenileniyorum o zaman rakibi yorayım arka arkaya saldırılarla yeneyim olayını da düşündüyse bile yapamıyor.Şu an sabo kadar güçlü diyen çıkar mı hiç sanmıyorum.

Doflamingo ise jozuyu tutup sohbet eden sabonun geldiğini duyunca rahat koltuğundan ayrılmayan bir adam.Bunlar seviyeleri birbirine yakın adamlar.Doflamingo bir amirali saldırmaya tahrik edip tekme atıyorsa belli bir süre dövüşebilir demektir.Aynı bir süre tutabilen Jozu ve Marco gibi.O yüzden alma meselesi diye birşey olmaz marinefordda amirallerle ne olduysa ikisi arasında da aynısı olur diye düşünüyorum.
Doffy'nin, Sabo'yu yeterince tanıdığını sanmam. Eğer gücünü bilse bu kadar rahat hareket edeceğini sanmıyorum. Ayrıca Doffy ile Marco arasında çok fark olduğunu bende düşünmüyorum ancak marco, doffy ile amiral arası kısacık bir güç aralığındadır. Marco'nun en büyük handikapı gücünün belli olmaması, tahmin üzerine konuşuyoruz. Bu da Doffy'nin, fujitora ve Aokiji ile karşılaşmalarının olmayan netliği gibi.

Aslan gibi Marco varken bu tayfa kolay lokma olmaz. Şurada Dof bi amirale rest çekince fırtınalar kopuyordu ama Marco çıktan o amirale yeri öptürmüştü ve başka bi tanesini daha. Ikisi de canavar ama Marco bence kaybetmez Dofa, denklik bi söz konusu olabilir ama uzun bi mücadele sonucunda Marco derim.
Jozuyu tutacak adam yok diğer tarafta ama hadi Vergo ve Pica ikilisi dengeye oturtsun bu kapışmayı
Law Ace den aşağı kalmaz ikiside bence aşağı yukarı denktir hatta Law belki üper meyve ve zeka işi ile önde gibi sanki ama ben ikisinide oyun dışına alırım
Sonra Vista Karasakal ne kadar ne olduğunu bilmesekte Thatc var üst kademe ve koramirallerle kapışacak düzeyde tümen komutanları. Geri kalan Dofun tarafta iki canavarı var koramiral üstü hadi bide Monet ama gerisi koramiral dengi olmayan adamlar yani her biri tümen komutanlarına yenilir . Zaten Vista veya Karasakal ne olacak? Çoğunluk ve bi kaç daha elit adam olduğu için Marco' nin tarafında onlar kazanır.

Monkey :D Luffy

dofun tayfasını ilk gördüğümde bu tayfa marinefordtaki Wb tayfası yerine gitse Ace i kurtarır tayfaya bak dediğimde nerdeyse dalga geçilmiştim ki benim dediğimde Wb tayfasında Ace ve Thatch olmayacak Doftada Vergo CC ve Monette de olacaktı burda üstüne Law da eklenmiş eğer Law,CC,Monet,Vergo olup Ace Thatch olmayacaksa bence Dof korsanları alır ha yok Ace Thacth olacak Thatch ta diğer 4 tümen komutanına denkse o zaman Wbler alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık