Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    186
korsanlar kralının 1. adamının (rayleigh) güclü oldugunu kabul ediyonuzda korsanlar kralıyla carpisan bir adamın 1. adamının(marco) gücsüz oldunu nerden cıkarıyorsunuz anlamıyorum hertürlu wb tayfası alır kaido diyince yusuf yusuf eden dof mu yonkou tayfasını alacak güldürmeyin beni...:confused:

Hımm, nope. Çok gülme, boğulursun mazallah :D
WB tek başına savaşıyordur kesin bu ezikler ağlıyordur bir yerde, ha BB iş yapıyordur o ara ama o ayrı.
haklısın wb tek basına hem Roger'ı hemde tayfasını tutuyordur :good: Roger cok ezik tutamaz tek basına belese korsanlar kralı oldu saten :D

Hayret ilk defa forum beni şaşırttı helal olsun sizlere.:D
Zaten Dof kazanır diyenlerin yarısı dalgasına bunda ısrar ettiği için forumda bir gelişme var güzel.

Franky'nin Dof'un 2 adamını zorlanmadan aldığı yerde Wb tayfasının zorlanacağını düşünmüyorum.Üstelik Ace ve Thatch olmasa dahi alırlar.Luffy şu an Ace seviyesine ancak ulaşmıştır muhtemelen.

Çizik atarlar şimdi:D
İşte Ayol büyük olsaydı işler değişirdi
Jozuyu kontrol etmek hasar vermeye benzemez.Adam Fiziksel anlamda aşmış,daha elmas kestiğini bildiğimiz biriside yok.
En fazla dof jozuyu durdurur.Tayfanın tamamı dalsa da çizemezler adamı.Marco da akainu ve kizarurunun muazzam hasarını sömürmüş birisi.

Hımm ne diyem bilemedim ki şimdi :(

Cümle büyük harfle başlar :( Neyse diğerlerini saymayacağım.
500 kişi 1 adamı tutsun, mübarek deme öyle :( Roger ezik tabii, diğerleri çok güçlü ondan hep.
turkce sınavında degılız onun icin pek takmıyorum ama senin kafa güzelmis cidden ne kullanıyorsan bende istiyorum Roger ezik ha :D:D:D

Law'ın küçüklüğü Dof'un kardeşine tek attı.Dof'ta Law'a tek attı.Law'da Vergo ve Trebol'e tek attı.
Özetle Dof hariç Dof'un tayfa tırt.
Ama WB'nin tayfasında Ace,Jozu,Marco,Vista gibi Dof'a eşit,ondan güçlü ya da ondan biraz güçsüz 4 adam var.
Sonuç belli.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık