Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Dof gibi yetenekleri olan bir Yk2 bulun Dof Yk2 etmez diyelim. Ya da sahip olduğu yetenekler Dof'u aşar diyen bir Yk2 bulun. Yk2 seviyesi 7-10 arasında ise Dof 8.5'tan aşağı değildir. Bırakın bu işleri.
Nasıl bulalım? Dof gibi detaylı işlenen yk2 mi var? Smothie'i işlemeyi bırak, unuttu mangaka.
Yetenek seti üzerinden gideceksek:
Dof, Marco ve King'den daha güçlü diyelim. Ne uyanış gördük ne de h.haki
2 bölüm işlenen adamlarla, koca arc ayrılan adam bir mi?

tek farkı o değil işte, Luffy seviye atlayınca oda xp kasıyor. Oyunlarda da olur takımca xp kasarsın fazla kasan keriz sayesinde tüm takım seviye atlar.

Dressrosa Lawın tek geliştirdiği uyanış olmadı..arc arc ilerledikçe herkes seviye atlıyor bunlar süpernova, Croc, Doff gibi tiplerse bu dönemin adamları yeni yetmeler değil yani.. onların süpernovalığı Roger idamında falandı. Sağ kol ve üstüyle de rahatça falan savaşamaz. Dof ve Sağ kol kavgası Jimbei ve Who's Whodan farksız olur. Sol Kollar ve Üçüncü komutanlara savaşır, daha altını ezer daha üstüne ezilir. Nokta
Sorun burada ki denklemde işte. Yancı karakterlerin hepsi ana karakter bonusu alıyor gibi varsayılıyor. Arc bossları NPC olunca hiç bir değerleri yok tabi. Gelen giden vuruyor. Luffy ve tayfası hile açmış gibi etrafta xp kasa kasa gidiyorlar. Önceki gariban arc bossları da adaletli şekilde değerlendirilmeyi bekliyorlar. Bu yorumlama mantığıyla, seri sonunda chopper doffye tek atacak levele gelecek.

Hepsi çok güçlü yeni dünya versiyonunda.Croco çöptü işte onu da amiral gibi logia da olduğundan amirale çevirecek.Yapar Oda Lucci’ye yaptığı gibi sevilen karakterlere nedeni hazır.Diyecek Croco Wb yürüdüğü günlere geri döndü.Al işte sana Dof-Croco amiral Mihawk’ta amiral üstü Shanks altı.Ama düello atarken Shanks dengi.
Aynen dof croco-amiral mihawk kk xd... Troll de değil bu yorum hacı eskidi artık temcit pilavı derler ya ha o işte bu tür mesajlar...

Olmayan bir şey mi yazmışım oraya da nefret olarak algılamışsın :oleyo2:

Dof'un dışarıyla bağlantı bile kurulamayan, üstelik amiralin bile ittiği kafes yapması doğal tabi :ehe:

Kata ve lütfü övmeyince böyle oluyorsun işte çok hızlı geleceği de görüyor falan yazmak lazım xD
Yazdığını inkar mı ettim peki? Olmayan bir şey mi yazmışım demişsin. Konumuz Luffy olsaydı o yazdığına cevap verirdim merak etme. :d

Mesajımla alakalı olmayan bir şeye cevap atma gereği duymadım. Mesajımda Luffy'le ve meyvesiyle alakalı bir tane şey olmadan kendince celallenip Lütfü Gear falan demeye başladın. Kendince kafanda bir şeyler kurup yazıp oynuyorsun. :d

Aynen dof croco-amiral mihawk kk xd... Troll de değil bu yorum hacı eskidi artık temcit pilavı derler ya ha o işte bu tür mesajlar...
İnanmıyorsan filmlere bak artık laughtale gibi canon bilgiler veriyorlar.Croco-Lucci falan hepsini çok güçlü döndürecek yolunu yapıyorlar.Doflamingo da mfde denk resmedildi.Daha doğrusu bütün savaş lordları aşağı yukarı denk resmedildi bir moriaya zayıfladın çekti Oda.Hep Luffy’den yanılıyorsunuz çok güçlü olamaz bu karakterler sanıyorsunuz.Anlayacaksınız merak etme.Luffy dediğin ana karakter Kaido’nun dağ patlatan alevini yiyor da bana birşey olmaz dayanıklılığı çekip Kaido’yu şok ediyor.Bütün bosslara yaptı aynısını ama hiçbirinin Kaido kadar büyük ünvanı olmadığından adamlar küçük görüldü.Üstelik Luffy bunu yaparken daha son power upları almış bile değil.Kral hakiyle vurmadan önce.

Yazdığını inkar mı ettim peki? Olmayan bir şey mi yazmışım demişsin. Konumuz Luffy olsaydı o yazdığına cevap verirdim merak etme. :d

Mesajımla alakalı olmayan bir şeye cevap atma gereği duymadım. Mesajımda bir tane Luffy'le ve meyvesiyle alakalı bir tane şey olmadan kendince celallenip Lütfü Gear falan demeye başladın. Kendince kafanda bir şeyler kurup yazıp oynuyorsun. :d
Bu genel bir kanı işte ben de ondan bahsettim. celallenmedim ayrıca nereden çıkardın bunu. He he diyeyim sana en iyisi fazla streslisin anlaşılan xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık