Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Dof gibi yetenekleri olan bir Yk2 bulun Dof Yk2 etmez diyelim. Ya da sahip olduğu yetenekler Dof'u aşar diyen bir Yk2 bulun. Yk2 seviyesi 7-10 arasında ise Dof 8.5'tan aşağı değildir. Bırakın bu işleri.
Ya daha iki gün önce Dof yk3 diyordun yıllardırda fikrin sabitti buradakiler bilmiyor mu sanki yorumlarını o zamanda yazsaydın ya bu yorumları. Ne zamanki Sanji, sol kol aldı Doffa seviye atlattın. Her zaman yaptığın iş işte Zoro yenerse o ligin değeri artar, Sanji yenerse o lig kepaze olur, Luffy yenerse, ittirmeyle babamda yener dersin klasik senin yorumalarından işte.

Dofun ağırlığından bahseden yok. Doffun konumu ağırlığı King, Kata hatta Marcoya da ağır basar. Güç konuşuyoruz güç..

Yazılacakları yazdım o an tam uykuluyken açtılar konuyu uyuyamamış olmamın onla alakası yok ama gece gece durumu daha da kötüleştirdi. :D Kata denen adam koca bir arcı boss olarak domine edemez kafes açacak ülkeye çökecek terör estirecek falan yok yani.Yapacak olsa vali gibi bir bölgeye çöktürür öyle indirtirdi anasının yanında avantajdayken değil.
Kafes açması tamamen meyvesiyle alakalı. Öyle bir meyveyle bunu yapabilmesi gayet doğal bir şey fakat adama 1v1'de ne güç sağlar ? Keza teror estirmesi de tayfasıyla, sahip olduğu Shichi mevkisiyle alakalı. Acayip saçma bir yere bağladın bence bunu. Bunlar güç olarak karşılaştırılacak şeyler değil ki. Bunların yapabilmesinin çoğu mevkisiyle alakalı. Croco'da yaptı bunu. Mevki mi karşılaştırıyoruz yoksa güç mü? :D

Kafes açması tamamen meyvesiyle alakalı. Öyle bir meyveyle bunu yapabilmesi gayet doğal bir şey fakat adama 1v1'de ne güç sağlar ? Keza teror estirmesi de tayfasıyla, sahip olduğu Shichi mevkisiyle alakalı. Acayip saçma bir yere bağladın bence bunu. Bunlar güç olarak karşılaştırılacak şeyler değil ki. Bunların yapabilmesinin çoğu mevkisiyle alakalı. Croco'da yaptı bunu. Mevki mi karşılaştırıyoruz yoksa güç mü? :D
Bir lütfünün yaptıkları doğal değil. Bir lütfü gearları bulur mesela başkaları bulamaz. Yav he he xD

Mevkiyle alakası yok onu yapacak çap lazım.Sadece Kata değil hiçbir sağ kol savaş lordları kadar yukarıyı hedefleyen iradeli,donanımlı tipler değil.Aslında Kata öyle hakkını yemeyeyim savaş lordlarına en çok benzeyen sağ kol.Ama onda da krallık hırsı yok gibi.Moria’da bile var Kaido’ya yürümüş.Savaş lordlarının büyük oynamasıyla alakalı bu yani adamlar o zamanın süpernovaları şimdi Law ve Kid ne yapıyorsa yapabilecek adamlar.O açıdan bir savaş lordu arc bossu çok oldu ama yonko komutanlarının hiçbiri olmadı.

Crocoya Mihawk bulaşmak istemiyor.Crocodile derken savaşta (savaş ortamı herkes vurabilir ) logiasının birşeyinden çekiniyor.Buzların alttan gelip Akainu’yu kesmesi yahut havaya dağılıp aniden belirmesi olabilir.Sinsi yönleri var o açıdan.Doflamingo ise bunları umursamayıp adama posta koyuyor kavgaya tutuşuyor savaş meydanında.Daha nasıl gücünü göstersin.Mihawk,Dof,Croco falan bunların arasında birer ikişer tıktan fazla oynamaz.
1-2 tıktan fazla oynamaz mı ? Croco g4 e ruhunu verir ne 1-2 tıkı :D 2 yıl önce güç gösterisinde bulunsa da yumruklardan kaçamadı. Mihawk eğer dof-croco ile eşit yad a denk dersen zoro fanlarına havale edelim seni :D

Bir lütfünün yaptıkları doğal değil. Bir lütfü gearları bulur mesela başkaları bulamaz. Yav he he xD
Ağzımdan Lufy çıkmamışken yine Luffy'e sallamak için bir yer buldun. Senin gibi Kata ve Luffy hater'i görmedim daha. Bence seni direk Luffy konusuna alalım. Kus oraya bütün Luffy nefretini :d

Ayrıca bana gelip Luffy'e sallamana gerek yok. ben Luffy fanı da değilim. :d

Ağzımdan Lufy çıkmamışken yine Luffy'e sallamak için bir yer buldun. Senin gibi Kata ve Luffy hater'i görmedim daha. Bence seni direk Luffy konusuna alalım. Kus oraya bütün Luffy nefretini :d

Ayrıca bana gelip Luffy'e sallamana gerek yok. ben Luffy fanı da değilim. :d
Olmayan bir şey mi yazmışım oraya da nefret olarak algılamışsın :oleyo2:

Dof'un dışarıyla bağlantı bile kurulamayan, üstelik amiralin bile ittiği kafes yapması doğal tabi :ehe:

Kata ve lütfü övmeyince böyle oluyorsun işte çok hızlı geleceği de görüyor falan yazmak lazım xD

Crocoya Mihawk bulaşmak istemiyor.Crocodile derken savaşta (savaş ortamı herkes vurabilir ) logiasının birşeyinden çekiniyor.Buzların alttan gelip Akainu’yu kesmesi yahut havaya dağılıp aniden belirmesi olabilir.Sinsi yönleri var o açıdan.Doflamingo ise bunları umursamayıp adama posta koyuyor kavgaya tutuşuyor savaş meydanında.Daha nasıl gücünü göstersin.Mihawk,Dof,Croco falan bunların arasında birer ikişer tıktan fazla oynamaz.
Dof'la Croco'yu birleştirsen Mihawk'ın yarısı kadar güçlü etmezler Mw. Sen git uyu hadi.
Ya daha iki gün önce Dof yk3 diyordun yıllardırda fikrin sabitti buradakiler bilmiyor mu sanki yorumlarını o zamanda yazsaydın ya bu yorumları. Ne zamanki Sanji, sol kol aldı Doffa seviye atlattın. Her zaman yaptığın iş işte Zoro yenerse o ligin değeri artar, Sanji yenerse o lig kepaze olur, Luffy yenerse, ittirmeyle babamda yener dersin klasik senin yorumalarından işte.

Dofun ağırlığından bahseden yok. Doffun konumu ağırlığı King, Kata hatta Marcoya da ağır basar. Güç konuşuyoruz güç..
Benim konumdan bahsettiğim bir kelime bile yok zaten. Ben de güçten bahsediyorum.

Dof'a yıllarca Yk3 dediğim doğru. Bunu Yk2'lerin daha güçlü çıkacağını düşünerek savundum. Fakat görünen Yk2'lerden yola çıkarak vardığım sonuç sonrası fikrim değişti. Bunun "Sanji'nin yendiği rakip" kafasıyla uzaktan yakından alakası yok çünkü Zoro ve Sanji rekabeti benim için anlamsız, boş ve gereksiz bir tartışma. Zoro'nun ligi farklı çünkü. Burada olan şey Yk2'lerin Dof'tan daha iyi performans sergileyememeleri.

1-2 tıktan fazla oynamaz mı ? Croco g4 e ruhunu verir ne 1-2 tıkı :D 2 yıl önce güç gösterisinde bulunsa da yumruklardan kaçamadı. Mihawk eğer dof-croco ile eşit yad a denk dersen zoro fanlarına havale edelim seni :D
Hepsi çok güçlü yeni dünya versiyonunda.Croco çöptü işte onu da amiral gibi logia da olduğundan amirale çevirecek.Yapar Oda Lucci’ye yaptığı gibi sevilen karakterlere nedeni hazır.Diyecek Croco Wb yürüdüğü günlere geri döndü.Al işte sana Dof-Croco amiral Mihawk’ta amiral üstü Shanks altı.Ama düello atarken Shanks dengi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık