Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo ve Moria'nın Yeni Ödüller Ne kadar Olur?

Doflamingo'nun ödülü

• Kullanılan toplam oy
    76
Oda'nın kafasında nasıl Zoro-Sanji, Luffy-Law-Kid kalıplaşmışsa Croc-Doffy'de kalıplaşmış. Ödülleri birbirine yakın olur. Croc'un son ödülü hatırlamıyorum. Dof'un bildiklerinden sebep biraz fazla olabilir sadece. Fazla bir şey beklemiyorum.

Tamam anlaştık, Dofy övme üstüne forumda aktif olacaksın. Avatarı ben seçerim. Croco'ya yazdığın gibi destan yazacaksın. Anlaştık mı?
İddaa da avantajlısınız ama anlaştık yoksa iddaa'ya giremezdiniz siz... :D

Crocodile'a bile son zamanlar uzun yazmıyorum la ben yine de sizin costplayinizi yapar uydururuz bir şeyler fazla çıkarsa. Onun dışında aktif olduğum kadar şimdi ki gibi aktif olurum işte. Haftanın 4 günü 12 saat çalışıyorum sürekli de sana yazamam ama geç de olsa yazarız kaybedersek sıkıntı yok.

Aksi durumda kaçmak yok ama sen bana diyorsun bu düşüncelere dalmışsın sonra 1 hafta seni hasta bilmeyelim... :D

@Sir Crocodile ile iddialasmayin sonra kaybeden siz oluyorsunuz çaycı avatarı ile geziyorsunuz. Tecrübe ile sabittir.
Seni iyi bitirdim sen hak etmiştin, bu sefer Koffyciler de kaşınıyor ama avantajlılar bu sefer. :D

Kutsal olayı olmasa hiçbiri iddaa'ya girmeye yeltenemezdi. Bu halde bile düşük çıkarsa zaten forum hayatları biter... :D

Aynen öyle diyorum. Doflamingo o hapisten kesin çıkacak. Cross Guild'de benim için bunun en büyük kanıtı
Dof'un çıkması neyse de onu Cross Guild kurtarirsa saçma olur bence. Oda senaryoyu bir şekle sokup bağlar ama dediğim gibi saçma olma gerçeğini değiştirmeyecek. Şuan o gruba kullanılacak adam lazım, Dof o kategoride mi onu okuyucuya bırakıyorum...

Bu arada Moriah eğer 1M üstü alırsa bütün Shichibukailerin ödüllerinin One Piece evrenindeki yüksek enflasyondan ötürü arttırıldığı ispatlanır. 10-12 sene önce 3bin Tl olan Doğan SLX'in 150.000 tl civarı olması gibi kabul edilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık