Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Pan Am (2011)

Yayınlayan Kanal: ABC
Sezon Sayısı: 1
Türü: Dram, Tarih, Romantik
Durumu: İptal edildi
Baş Roller: Christina Ricci, Margot Robbie, Michael Mosley

Yıl 1963. Soğuk Savaş zirvede olduğu dönemdedir. ABD ve SSCB arasında casuslar üzerinden dönen bir mücadele perde arkasından sürmektedir. Herkesin birbirinin ayağını kaydırmak istediği bu ortamda gizlice dünya çapındaki her yerden istihbarat toplanması gerekmektedir. Bunu da dikkat çekmeyecek şekilde yapabilecek tek kişi dönemin en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Pan American hosteslerinden biridir.

ABC'den beklemediğim kalitede bir diziydi. Atmosfer, kostümler, kurgu ve senaryo gayet derli toplu ve güzeldi. Muhtemelen reytingleri düşük kaldığı için iptal edilmiştir. Bir de dizinin ana konusu yoktu. Neredeyse her bölümde farklı bir ülkeye gidiliyor ve oradaki casuslarla iletişime geçiliyordu. Bir de hosteslerin ve pilotların özel hayatlarını izliyoruz. Dönem dizilerini sevenlere öneririm. Dizi iptal edilmiş olsa da, son bölümü final gibi çekilmiş. Devamını merak ettirecek bir şey yok yani.

The Bear güzel bir dizi olmuş. Dünyaca ünlü bir şefin ölen abisinin köşebaşı sandviç dükkanını devralmasını ve işletmeye çalışmasını anlatıyor. Çekimler ve oyunculuklar bayağı güzel olmuş. Tek mekanda geçiyor gibi görünse de atmosferi güzel yansıtmışlar. 30 dakikalık 8 bölümden oluşuyor ve 2.sezon için onayını almış. Bir gecede bitirdim hepsini.

An Idiot Abroad

Ricky Gervais ve Stephen Merchant'ın yapımcısı olduğu bu yapımda, Karl Pilkington isimli beyefendi dünyayı gezip, tecrübelerini aktarıyor izleyicilere.

Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Her bölümünde kahkaha attım. Müthiş bir iş. Nick değiştirme hakkım aktif olduğunda nickimi Karl Pilkington olarak değiştireceğim. Hayran oldum karaktere.

Son bi kaç gündür Got'un eski bölümlerine sardım. House of Dragon izledim. Entrikalı dizi modundayım. Var mı entrikaların ölümle sonuçlanacağı dizi önerisi olan?

Son bi kaç gündür Got'un eski bölümlerine sardım. House of Dragon izledim. Entrikalı dizi modundayım. Var mı entrikaların ölümle sonuçlanacağı dizi önerisi olan?
Kraliyet ailesi merkezli entrikalı bir şeyler iyi gidebilirdi diyorsan White Quenn White Princess Spanish Princess üçlemesine bak. Tudors'u herkes biliyor zaten. Versailles var. Hazır kraliçe ölmüşken hava da müsait :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık