Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ben de sadece Gibi'yi izliyorum o da korsan her şekilde izleniyor zaten.Gibi dizisinin böyle çöp platformda ne işi var onu çözemedim.Ben de sadece Gibi 'Ye destek olsun diye bir ara eski fiyatında üyelik düşündüm ama elim genede gitmedi üyeliğe Gibi'ye rağmen giremedim.Kaliteli bir platform olursun yapımlarına sağlam para harcarsın kaliteli içerik üretirsin bu ücretleri anlarım ama sen ne ortaya koydun ki böyle bir fiyatlama politikası izliyorsun çok enteresan.Hele ki bu platformlardaki içerikler korsan bir şekilde çok rahat izlendiği bir zaman diliminde...
Hocam içerik hakkında katılıyorum çok kaliteli içeriğe sahip değil bence de ancak başka platformlar bu diziye şans vermeyip o exxen verince mecbur Gibi izlemek için veriyorum.
Şuan House of the dragon dizisi herhangi bir platformda yok Türkiye'de. Bu gibi dizileri mecbur kaçak izlemek zorunda kalıyorum.Şunu da ekliyim öğrenci arkadaşlarım için kaçak yayının sonuna kadar yanındayım.

Dota'nın, Lol'ün, Cyberpunk'ın ve hatta Tekken'in bile Netflix animeleri varken Dmc için böyle bir proje olmaması üzücü. Oyunlardaki senaryoyu derinlemesine işleseler, çok tutacağı da net halbuki...

Animesi vardı sanki dmcnin
Animesi var gayet de iyiydi aklımda kaldığı kadarıyla.
Animesinin olduğunu biliyorum, zamanında izledim. Asıl konu yerine farklı bir senaryo çizmişler orda. Bir de Lady ile Trish'in Dante ile tanışma kronolojisinde falso vermişlerdi. Neyse, benim demek istediğim oyunun asıl senaryosunu işleyen bir yapım ortaya konması. Umarım önümüzdeki zamanlarda bu da gelir.

@Kenshiro video attın ama izlediğini hiç zannetmiyorum :artiz:

Animesinin olduğunu biliyorum, zamanında izledim. Asıl konu yerine farklı bir senaryo çizmişler orda. Bir de Lady ile Trish'in Dante ile tanışma kronolojisinde falso vermişlerdi. Neyse, benim demek istediğim oyunun asıl senaryosunu işleyen bir yapım ortaya konması. Umarım önümüzdeki zamanlarda bu da gelir.

@Kenshiro video attın ama izlediğini hiç zannetmiyorum :artiz:
İzlemiştim daha önceden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık