Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Behzat Ç. aşırı abartılan bir yapım. Kesinlikle kötü değil ama öyle mükemmel bir eser de değil. İyi oyunculuk ve bol küfür diziyi adam ediyor.

Her videonun altında çok samimi ortam var diyorlar. Onu yazan kişiyi o ortama koysak, 2 güne ağlayarak ortamı terk eder. Emre gelmişti ekibe, onu bile ezdiler haklı olmasına rağmen. Akbaba saçma sapan tavırlara giriyordu ceset benim işim diye.

After Life

Yayınlayan Kanal: Netfix
Sezon Sayısı: 3
Türü: Komedi, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way

Mükemmel bir hayata sahip olan Tony, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girer ve radikal bir karar alır. Tony artık insanlara ve kendisine, içinden geldiği şekilde davranmaya başlar. Kendisi de dahil hiç kimseyi umursamayan Tony’nin bu hali çevresindekileri endişelendirir. Tony bu yanını süper güç gibi kullanmaya devam ederken diğer tarafta arkadaşları onu eski haline çevirmeye çalışacaktır.

Ricky Gervais'ten harika bir iş. On numara senaryosu, kurgusu ve işleyişi var. Türünde komedi yazsa da, dram yönü çok daha ağır basan bir seri. Kahkaha attıran kısımları olduğu gibi, ağlatan yerleri de var. İzlenmesini öneririm.

Her videonun altında çok samimi ortam var diyorlar. Onu yazan kişiyi o ortama koysak, 2 güne ağlayarak ortamı terk eder. Emre gelmişti ekibe, onu bile ezdiler haklı olmasına rağmen. Akbaba saçma sapan tavırlara giriyordu ceset benim işim diye.
Şu dizide haysiyetsiz kompleksi çakal bir şişko var hayatımda bu kadar dayaklık bir barzo görmedim. Dizinin ortamı samimi ve gerçekçi evet çünkü gerçekte de böyle aveller sırtlan gibi toplanıp aklı başında adamlara artistlik yapar.

After Life

Yayınlayan Kanal: Netfix
Sezon Sayısı: 3
Türü: Komedi, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way

Mükemmel bir hayata sahip olan Tony, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girer ve radikal bir karar alır. Tony artık insanlara ve kendisine, içinden geldiği şekilde davranmaya başlar. Kendisi de dahil hiç kimseyi umursamayan Tony’nin bu hali çevresindekileri endişelendirir. Tony bu yanını süper güç gibi kullanmaya devam ederken diğer tarafta arkadaşları onu eski haline çevirmeye çalışacaktır.

Ricky Gervais'ten harika bir iş. On numara senaryosu, kurgusu ve işleyişi var. Türünde komedi yazsa da, dram yönü çok daha ağır basan bir seri. Kahkaha attıran kısımları olduğu gibi, ağlatan yerleri de var. İzlenmesini öneririm.
Son yıllarda izlediğim en iyi dizidir.Moraliniz bozuksa negatifseniz bu diziyi izleyip pozitife geçersiniz.Çok sıcak bir havası var.Bir bu bir de Ted Lasso dizisi inanılmaz pozitif havası olan işler iki dizinin de tadı damağımda kalmıştır.

Flight of the Conchords

Dizi, kendi deyimleri ile ”Yeni Zelanda’nın dördüncü en popüler gitar temelli digi-bongo-acapella-rap-funk-komedi ikilisi” olan Bret McKenzie ve Jemaine Clement‘in, Amerika’ya gelerek burada meşhur olma çabalarını anlatıyor.

Bazen gülerken düşünüyor bazen de başkaları adına utanıyorsunuz. Ana karakterlerimiz için tam olarak salak ile avanak diyemeyecek olsak da bir tuhaf oldukları da bir gerçek. Hem gündelik hayatın içinden pek çok şey bulabileceğimiz hem de bu ne saçmalık diyeceğimiz pek çok olayın yaşandığı ve çok sevdiğim bir dizi.

Dizi tanıtımı çıkmış. EDHO'nun uzun ve tekrarlayan konusuna rağmen kendine has bir mizah anlayışı vardı ve sırf bu anlayış beni baya bir süre içinde tutmuştu. Umarım sırf aksiyona boğup (onu da yapamıyorlar da neyse) diziyi kısa ömürlü tutmazlar.

Bu arada Oktay abim kendine yine çift eş yazmış... Adam yıllardır aynı...

Kusura bakmasın acun un Miami tatilini karşılayacak değiliz genede merak ediyorum kim alıyor üyelik bu platforma
Ben Gibi dizisini izlemek için alıyorum.
Dizi bitince de iptal ediyorum.Eğer izlediğim dizi herhangi bir platformda yoksa korsan olarak izliyorum.Belli platformlarda var ise parasını verip alıyorum.
Kendimce o diziyi desteklediğimi düşünüyorum.Belki izlenme saatine bakarak 3. 4. sezonu çekilir diye düşünüyorum.

Ben Gibi dizisini izlemek için alıyorum.
Dizi bitince de iptal ediyorum.Eğer izlediğim dizi herhangi bir platformda yoksa korsan olarak izliyorum.Belli platformlarda var ise parasını verip alıyorum.
Kendimce o diziyi desteklediğimi düşünüyorum.Belki izlenme saatine bakarak 3. 4. sezonu çekilir diye düşünüyorum.
Ben de sadece Gibi'yi izliyorum o da korsan her şekilde izleniyor zaten.Gibi dizisinin böyle çöp platformda ne işi var onu çözemedim.Ben de sadece Gibi 'Ye destek olsun diye bir ara eski fiyatında üyelik düşündüm ama elim genede gitmedi üyeliğe Gibi'ye rağmen giremedim.Kaliteli bir platform olursun yapımlarına sağlam para harcarsın kaliteli içerik üretirsin bu ücretleri anlarım ama sen ne ortaya koydun ki böyle bir fiyatlama politikası izliyorsun çok enteresan.Hele ki bu platformlardaki içerikler korsan bir şekilde çok rahat izlendiği bir zaman diliminde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık