Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Gizem polisiye olarak ekleyebileklerim:

The Fall
Unforgotten
Tokyo Vice
The Americans (polisiye sayılmaz aslında ama güzel bir casusluk dizisi)

Sonunda kötü ve klişe bir İngiliz polisiyesi buldum: Luther. İlk sezonu atlata atlata izledim, devam da etmem muhtemelen.
The Americans çok fazla uzatılmış bir dizi bence, sonlara doğru saçmaladı.

Teşekkür ederim, önce şu ilk sezonluklara bir bakayım. Ekleme yaparsan birkaç tane fantastikte yapabilir misin, çok dizi izlemiş gibisin çünkü güzele benziyor bunlarda.
Bunların arasından Mindhunter, True Dedective ve The Shield'i ben de öneririm. Birde The Wire var tabii, en babasından :D

Hepsi de güzel diziler, ayrıca arkadaş az ve öz tavsiyeye uygun bir şekilde talepte bulunmamış. O yüzden karışık yazdım.
Sumoukaa, bana az ve öz tavsiyede bulun o zaman bu listeden veya başka serilerden. Aynı dediği türlerden, içinde politikada olur :D The Wire, The Shield, Mindhunter, True Dedective, Braquo, Bron/Broen, The Killing, The Night of, Endeavour'e baktıydım.

Sumoukaa, bana az ve öz tavsiyede bulun o zaman bu listeden veya başka serilerden. Aynı dediği türlerden, içinde politikada olur :D The Wire, The Shield, Mindhunter, True Dedective, Braquo, Bron/Broen, The Killing, The Night of, Endeavour'e baktıydım.
Borgen ve Okkupert bu dizileri öneririm politika konusunda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık