Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Teşekkür ederim, önce şu ilk sezonluklara bir bakayım. Ekleme yaparsan birkaç tane fantastikte yapabilir misin, çok dizi izlemiş gibisin çünkü güzele benziyor bunlarda.
Fantastik diziler de var, ama polisiye olarak çok bilmiyorum. Bayağı niş oluyor öyle eserler. Bu listede fantastik polisiye olarak Altered Carbon, Carnival Row ve Alcatraz var.

Fantastik diziler de var, ama polisiye olarak çok bilmiyorum. Bayağı niş oluyor öyle eserler. Bu listede fantastik polisiye olarak Altered Carbon, Carnival Row ve Alcatraz var.
Fantastik polisiye değil de genel fantastikte olur. Bu yazdığın üçlüyü izledim ki Carnival Row izlediğim en kıyıda köşede kalmış dizilerden genel olarak popüler bilim kurgu- fantastik dizilerini izledim, fringe, westworld falan varsa kıyıda köşede kalmış fantastik-bilim kurgu dizisi tavsiye edersen iyi olur. Biliyorum biraz genel oldu ama zaten öyle çok dizi izlemedim.

Fantastik polisiye değil de genel fantastikte olur. Bu yazdığın üçlüyü izledim ki Carnival Row izlediğim en kıyıda köşede kalmış dizilerden genel olarak popüler bilim kurgu- fantastik dizilerini izledim, fringe, westworld falan varsa kıyıda köşede kalmış fantastik-bilim kurgu dizisi tavsiye edersen iyi olur. Biliyorum biraz genel oldu ama zaten öyle çok dizi izlemedim.
Grimm. İzlemiş olabilirsin tabi de fantastik polisiye tanımına en çok uyan yapımlardan birisi bence.

Halo (9 bölüm, bir sezon)
Foundation (10 bölüm, bir sezon)
His Dark Materials (15 bölüm, iki sezon)
Devs (8 bölüm, mini dizi)
12 Monkeys (47 bölüm, dört sezon)
The OA (16 bölüm, iki sezon)
Raised by Wolves (18 bölüm, iki sezon)
The Expanse (62 bölüm, altı sezon)
Dark (26 bölüm, üç sezon)
Les Revenants (16 bölüm, iki sezon)

Devamını gece eklerim.

Halo (9 bölüm, bir sezon)
Foundation (10 bölüm, bir sezon)
His Dark Materials (15 bölüm, iki sezon)
Devs (8 bölüm, mini dizi)
12 Monkeys (47 bölüm, dört sezon)
The OA (16 bölüm, iki sezon)
Raised by Wolves (18 bölüm, iki sezon)
The Expanse (62 bölüm, altı sezon)
Dark (26 bölüm, üç sezon)
Les Revenants (16 bölüm, iki sezon)

Devamını gece eklerim.
Teşekkürler tekrardan.

Gizem- polisiye ya da gizem-fantastik güzel dizi önerisi yapabilecek var mı? Seri katil gizeminin çözüldüğü ya da komploların ortaya çıktığı tarzda bir şeyler.
Gizem polisiye olarak ekleyebileklerim:

The Fall
Unforgotten
Tokyo Vice
The Americans (polisiye sayılmaz aslında ama güzel bir casusluk dizisi)

Sonunda kötü ve klişe bir İngiliz polisiyesi buldum: Luther. İlk sezonu atlata atlata izledim, devam da etmem muhtemelen.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık