Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Bear sürekli aşırı övülürken görüyordum, ilk bölümü az önce izledim. Direk içine aldı dizi beni, izlicek bişey arayanlar varsa bir baksın derim.

İngilizler gerçekten polisiye dizi yapmayı biliyor. İzlediğim bütün İngiliz polisiyelerinden büyük zevk aldım. Endeavour ve Line of Duty sürükleyici ve gizemli dizilerdi. Şu aralar Unforgotten'ı izliyorum ve bir günde bir sezon bitirdiğim oldu meraktan. Dizinin uzun zaman önce işlenmiş cinayetleri açığa çıkaran bir ekibi anlatıyor. Tabii cinayeti işleyen ya da işleyenler hala yaşıyorlar. Polisiye ve gizem severlere tavsiye ederim. Tokyo Vice da izlenmesi gereken dizilerden, Japon polisiye dizisi ve sürükleyici bir seyri var. Konusu Amerikan bir muhabirin Yakuza çatışmasını ve faili meçhul cinayetlerin peşine düşmesini anlatıyor. Henüz bir sezonu çıktı.

Tasarım olarak sıkıntılı yaw. Yoksa ana hikaye onun üzerinde ilerliyor da baymadı mı seni de... Fiks menü gibi. Her seferinde aynı nane..
Hiç Tekken yapımı izlemedim la ben. Düzenli çıkan bir animasyonu, film serisi falan olsa senin dediğini yaparlar da arada bir tek film çıkarttıkları zaman Jin'i işlemeleri en güvenli en mantıklı yol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık