Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Hiç Tekken yapımı izlemedim la ben. Düzenli çıkan bir animasyonu, film serisi falan olsa senin dediğini yaparlar da arada bir tek film çıkarttıkları zaman Jin'i işlemeleri en güvenli en mantıklı yol.
Valla güvenli olmasındansa daha ilginç bir şeyler yapabilirler. -16 japon ergen fetişinde bu kadar zorlamalarını doğru bulmuyorum şahsen:sapkali:

Boş ver olum zaten çöp animasyon tekniğiyle yapmışlar iyi bir hikaye olmuş olsa bu sefer güzelim kurguyu çöp animasyonla bok ettikleri için üzülecektin.
Sana çöp olarak geliyor ama oyuncu kitlesini etkilemeye yönelik bir tarz uygulamışlar ve ben başarılı buldum. Her kesime hitap etmiyor, sana çöp olarak geliyor mesela. Tekken 7 turnuvalarında yarışan, seyirci/taraftar olan o fan kitlesi bunu büyük bir hype ile izleyecek. Demem o ki, grafiklerin özellikle fan kesime hitap etmesi gayet normal.

Sana çöp olarak geliyor ama oyuncu kitlesini etkilemeye yönelik bir tarz uygulamışlar ve ben başarılı buldum. Her kesime hitap etmiyor, sana çöp olarak geliyor mesela. Tekken 7 turnuvalarında yarışan, seyirci/taraftar olan o fan kitlesi bunu büyük bir hype ile izleyecek. Demem o ki, grafiklerin özellikle fan kesime hitap etmesi gayet normal.
Serinin oyuncusu olsam dahi izleyeceğim içeriğin oyun grafiği gibi gözükmesinden zevk almazdım. TW3'e ayılıp bayılırım ama Vesemir reise yaptıkları animasyon filmini oyun grafiği tarzında yapmış olsalardı tiksinirdim. Yakışmıyor çünkü göz var izan yani dostum.

Serinin oyuncusu olsam dahi izleyeceğim içeriğin oyun grafiği gibi gözükmesinden zevk almazdım. TW3'e ayılıp bayılırım ama Vesemir reise yaptıkları animasyon filmini oyun grafiği tarzında yapmış olsalardı tiksinirdim. Yakışmıyor çünkü göz var izan yani dostum.
TW 3 kıyası hiç uymadı be Datte :/ Neyse, zevkler ve renkler diyelim... Bakalım yayınlandıktan sonra fan kitlesinin görüşü nasıl olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık