Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Buradaki tartışmanın verdiği zevk ayrı. Öbür türlü bir şekilde sonunu merak edip, öğrenip, bunun için devam etmem diyen veya ortalarda bir yerde beğenmediği şeydem ötürü daha da devam etmeyenler olur. OP şimdi bitmiş bir seri olsaydı, çoğu kişi joyboy muhabbetinden sonra devam etmezdi bence.
Bence tam tersi. Ben şimdi joy boy olayını sevmedim. Nefret ettim. 2025’e kadar her hafta bölüm mü bekleyecem bir de ? En kilit yerde haftaya bölüm yoklar falan ? Ama bitmiş olsa vitesi arttırıp bile madem başladık bitirelim dersin sonunu da merak edersin ve bitirirsin Gıdım gıdım ilerleyen hikayede ki sacmalıklara tahammül edilmez

Bence tam tersi. Ben şimdi joy boy olayını sevmedim. Nefret ettim. 2025’e kadar her hafta bölüm mü bekleyecem bir de ? En kilit yerde haftaya bölüm yoklar falan ? Ama bitmiş olsa vitesi arttırıp bile madem başladık bitirelim dersin sonunu da merak edersin ve bitirirsin Gıdım gıdım ilerleyen hikayede ki sacmalıklara tahammül edilmez
O da farklı bir bakış açısı tabii. Got'u şimdi ve güncel takip etmek arasında da çok fark var. Bölümün izlenmesi ve bölüm yorumları ayrı ayrı sarıyordu. Şimdi sadece izle geç şeklinde aynı heyecanı vermeyecektir bence.

Lost’u öyle klasik ters köşe seven izleyiciyi şaşırtmaya çalışan dandik dizilerle karıştırmamak lazım. Hele konusunu açıp okuyup diziden soğumak baya yanlış. Niye cünkü Lost cok iyi bir gizem dizisi olmasının yanında aynı zamanda yapılmış en iyi dram dizilerinden biri. Her karakteri ayrı ayrı ele alır. Her karakterin bir derinliği çatısması ve güzel bir hikayesi vardır. Yani dizide olan ana hikayeden bağımsız sırf karakterler ve hikayeleri için bile 9/10 bir dizidir. Bunun üstüne bir de cok iyi işlenen gizem var. Ben de sonunu beğenmemiştim ama o dizi için daha farklı bir son düşünülemezdi. Son sezonlarının zayıflaması ise baya normal. 121 bölümlük bir diziydi. O dönemde episodic olmayan 121 bölümlük bir dizi çekip her sezonun aynı kalitede olması beklenemez. O dizi bittiğinden beri bile 121 bölüm boyunca bölümlük olaylara sarılmadan hikayeyi bu kadar iyi ilerleten bir dizi yoktur. Son sezonları zayıflıyor dediğim bir tık zayıflıyor game of thrones gibi falan sanılmasın. Lost cok bozdu yaaa geyiği boş . Denildiği kadar bozmuyor en iyi sezon 10/10 sa en kötüsü 8/10’dur.
Ben Lost gibi bir diziyi karakter dramı göreyim çok derin karakterler vs olsun diye izlemem. Ana motivasyonum gizem unsurları ve neyin nereye bağlanacağını görmek olur senin dediğin dizinin ekstra sosu olur sadece bana. O yüzden spoiler yedikten sonra iş işten geçiyor ve totalde onca gizemin bağlandığı yer, yerler de beni sarmadı.

Moon knight'ı izledim az önce de gayet iyidi aslında. Tek rahatsız olduğum artık Nazi'lerle yan yana anılmamız :D

Severance'ı izledim. İkinci sezonu çıkana kadar izlemeyin. Gizem sıçan dizilerde olaylar tam kıvama gelmişken bir şeylerin cevabını alabilecekken en az bir yıl daha beklemek insanı irrite ediyor. İlla ki göreceksiniz bu diziyi orada burada, ikinci sezona kadar uzak durun gençler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık