Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Line of Duty izlenmesi gereken bir İngiliz polisiyesi kesinlikle. Diyaloglar olsun aksiyon olsun yerinde. Birkaç yerde insanı sıksa ve sinir bozucu olsa da genel olarak akıcı. 6.sezonu 1 günde bitirdim ama sonu pek içime sinmedi. 7.sezon çıkacak deniliyor ama bilemedim gerek var mıydı, suyunu çıkarmasalar da iyi olur.

Hastings mevzusunda saçmaladılar. Ters köşe yapacağız diye diye adamı sürekli şüpheli göstermeleri göze parmak oldu hep. Steve yatalak olmuş haliyle dava çözerken kezban Kate'in terfi alması acayip sinirimi bozdu.

Battlestar Galactica izlemek istiyordum. birinci bölümü açtım previously on diyor. Bir de mini dizi var sanırım. Nasıl izlenmeli?

Birsen Altuş’dan gelen bilgilere göre Disney+’un planlanan dizisinde Atatürk’ü canlandıracak Aras Bulut iynemli’nin yanında Harry Potter'dan tanıdığımız Emma Watson’da dizide rol alacak.
Şarkıları da Batman: The Dark Knight, Dune ve Interstellar'dan tanıdığımız dünyanın en ünlü bestecilerden Hans Zimmer üstlenecek.
Yönetmen 7. Koğuştaki Mucize’yi yönetmiş Mehmet Ada Öztekin üstlenecek.

Umarım Birsen'in edindiği bu bilgiler doğrudur ve lütfen ''rüyalarımın saçmalık seviyesi'' gibi baymış şakalardan kaçının.

Birsen Altuş’dan gelen bilgilere göre Disney+’un planlanan dizisinde Atatürk’ü canlandıracak Aras Bulut iynemli’nin yanında Harry Potter'dan tanıdığımız Emma Watson’da dizide rol alacak.
Şarkıları da Batman: The Dark Knight, Dune ve Interstellar'dan tanıdığımız dünyanın en ünlü bestecilerden Hans Zimmer üstlenecek.
Yönetmen 7. Koğuştaki Mucize’yi yönetmiş Mehmet Ada Öztekin üstlenecek.

Umarım Birsen'in edindiği bu bilgiler doğrudur ve lütfen ''rüyalarımın saçmalık seviyesi'' gibi baymış şakalardan kaçının.
ŞL finali böyle heyecanlı değil ohanzi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık