Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

God Of War'ın yapımcıları Expanse'nin yapımcıları ve Zaman Çarkı'nın yapımcısı Rafe Judkins olacakmış.Zaten diziyi çok gereksiz görüyor ve iyi olmayacağını düşünüyordum,bu bilgiden sonra kesin kötü olacak diyorum.

God Of War'ın yapımcıları Expanse'nin yapımcıları ve Zaman Çarkı'nın yapımcısı Rafe Judkins olacakmış.Zaten diziyi çok gereksiz görüyor ve iyi olmayacağını düşünüyordum,bu bilgiden sonra kesin kötü olacak diyorum.
The Expanse iyiydi, ancak dizi SyFy'da başlamış ve sonra Amazon'a geçmişti. Yani yapımcı istediği gibi değişiklik yapamamış olabilir.

The Expanse iyiydi, ancak dizi SyFy'da başlamış ve sonra Amazon'a geçmişti. Yani yapımcı istediği gibi değişiklik yapamamış olabilir.
Ben sadece 1. sezonu izledim Expanse'nin ve dediğin gibi iyidi.Yapılan yorumlara göre kitaba da sadık bir uyarlamaymış.Fakat bu Rafe'in adının geçtiği yapımlara tövbe ettim.Bu adam varsa iyi bir şey çıkmaz ortaya.Uncherted'in filminde de bu vardı saçma sapan bir film çıkmıştı ortaya.Bu dizide iyi olmayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık