Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Snowpiercer'ı izliyorum, yani sırf başladım diye devam ediyorum. İlkokul piyesi mi yazıyorsunuz arkadaş?

Küçük veletlerin yaptığı işleri direkt pas geçiyor. 15-20 yaşındalar ama 1000 vagonluk treni sürüyorlar. Her şeyden anlıyorlar, çok zekiler. Karanlık trende büyüyen çocuk trigonometri çözüyor, haha.

Jackpost denilen Postallar tam bir vasıfsız sürüsü. Kumanda Grey, 15 yaşındaki çocukları 40 yaşında olduğu gibi; bu adam da 40 yaşında olmasına rağmen 10 yaşında gibi. Elinde tam zırhlı 100-200 arası kişi var, ama sen düzgün beslenemedikleri söylenen kuyruktakilerle mücadele edemiyorsun. Soruyorum size, 7 sene boyunca adam akıllı beslenemezseniz vücudunuza ne olur? Yaşıtlarınız gibi güçlü kalmaya devam eder misin? Bu arada karşınızda ise düzgün beslenen ve savaş için eğitim yapanlar var. Bunlar madem bu kadar güçlü kalacak kadar besin alıyorlar, ne diye isyan ediyorlar?

Ve bu trenin en saçma kısmı, her şey ama her şey düşünülmüş trende. Sadece kamera sistemi düşünülmemiş. Vagonlarda kamera olsa her şey bitecek. Neyse, bunu geçiyorum.

Sarışın kıza gelelim, sanırım sevişmek için diziye girmiş. Anladık, lezbiyensin. Her bölüm birisiyle sevişiyor. Layton da bunun erkek versiyonu. Bir o kadına, bir diğer kadına koşuyor. İkisiyle 24 saat arayla birlikte oldu. İkisine de aşık olduğunu söyledi. Devrimci olmanın şartı sanırım bu. Ayrıca bu kadın 2 gün önce kusuyordu kandan, iki gün sonra elinde baltayla son Mohikan gibi savaşıyor.

Kuyruktakilerin hepsi savaşçı, hepsi kalıplı tipler. 7 senedir siz ne yiyorsunuz birader? 1. mevkidekiler sizden daha çelimsiz.

Gelelim beni bu yazıyı yazmaya iten sebebe. Wilford'un treninden 3. kişi diğer trene gidiyor gece için. Ertesi gün o trene giden kadın, kuyruktakilere bilgi veriyor. E yuh. Bari 1 ay geçsin, 1 hafta geçsin. Ertesi gün planlar yapılmış, rota belirlenmiş. Yanmış kadın planları tüpün içine koyuyor, bu alıp öbür tarafa veriyor. Bu kadar kolay organize oluyorduysanız, Wilford'u indirmeniz 3 saat sürmez. Çam yarması elemanın deneyde olduğu günü seçin ve hemen devirin adamı. Cidden dizinin bu kısmında kapattım. Devam edeceğim ama, sindirmem lazım bu saçmalığı. İkmal treni zaten 60-70 kişi mi ne, Wilford bu kadar kolay arkadan iş çevrilecek birisiyse vah haline bu senaryonun.

Dizide akıllı görünenler salakça, çocuk görünenler zekice, gücü elinde tutanlar ahmakça, zayıf olanlar çok güçlü bir şekilde hareket ediyor. Bu kadar çarpıklığı hiçbir dizide göremezsiniz.

5 dakika daha dayandım. Diğer trene davetli kadına telsiz ayarlama taktiği verdikleri an kapattım. 7 yaşındaki çocuğa gizli mesajı taşıtıyorlar. Haha. Sen trenin lideri değil misin? Adam akıllı bir insan evladı yürüyerek getirsin işte. Saçma sapan tavırlara giriyorlar. Alacağın olsun Nolan Grey, verecektin gazı bunlara. Sonra Wilford geldi mi onun idaresine geçecektiniz, mutlu son olacaktı. Ayrıca başrolün saçı ne öyle? Beslenme eksikliği olan birisi öyle saç uzatamaz.

5 dakika daha dayandım. Diğer trene davetli kadına telsiz ayarlama taktiği verdikleri an kapattım. 7 yaşındaki çocuğa gizli mesajı taşıtıyorlar. Haha. Sen trenin lideri değil misin? Adam akıllı bir insan evladı yürüyerek getirsin işte. Saçma sapan tavırlara giriyorlar. Alacağın olsun Nolan Grey, verecektin gazı bunlara. Sonra Wilford geldi mi onun idaresine geçecektiniz, mutlu son olacaktı. Ayrıca başrolün saçı ne öyle? Beslenme eksikliği olan birisi öyle saç uzatamaz.
Film başlandığı için bitirilir ama dizi bitirilmez abi uzun cünkü

Succession başladım 1.sezon su gibi aktı. Tek beğenmeyim şey, reis fazla pasif gibi. Herkes ondan korkuyor ki biliyor, daha çok bilen biri bekledim. Aizen gibi çıkıp elinizi gördüm alın bu da cevabım gibi. Belki yaşlılıktan bu yola girmediler de karakterler güzel gidiyor...
Sen daha izle, 2. Sezon cok daha iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık