Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Özet hikayesini okudum güzele benziyor, bir sherlock etkisi yapcak mı bakalım. sherlock gibi bölüm sayıları da aynı. Kaliteli bir dizi olduğu kesin. Öneri için teşekkürler smoker :sapkali:
Bundaki olaylar Sherlock'tan daha mantığa uygun. Morse karakteri tıpkı Sherlock gibi zeki, ama olayları mucizevi bir şekilde çözmüyor. Bayağı koşturuyor, araştırıyor. Bu arada aynı karakterin 1987'de çekilmiş Inspector Morse diye bir dizisi daha var, henüz izlemedim.

Bir de bunlara benzer olay örgüsüne sahip Grantchester dizisi var, ona da göz atabilirsin.

Az önce netflix ve amazon aldım. Dizi izlemeye neredeyse sıfırdan başlayacak birisi için dizi önerileriniz var mı? Önerileriniz için teşekkürler.

Dizi dünyası okyanus gibi, sen bir bardak su istemişsin. Önce ne tür yapımlar sevdiğini söyle ki, ben de sana öneride bulunayım.
Süper olmayan süper kahraman dizilerini (Örneğin the boys'taki homelanderın elinin kolunun bağlı olması.İstediği her şeyi yapamaması.)
Olay örgüsünün saçma olmaması. Yani dizi bittikten sonra, kafamda bu neden böyle oldu deyince doğru düzgün bir cevap verebileyim. (Özellikle fantastik dünyalarda)
Olay örgüsünde tesadüflerin çokça olmaması. Yani bu sayfada anlattığın Endeavor ve Sherlock (ikisini de izlemedim sadece burada yazdığım yoruma göre yazıyorum) dizilerinden ikisinden birisini seçsem bu Endeavor olurdu.
Ergen dizisi olmasın lütfen. Dizi bittikten diziden kendime bir şeyler katmış olabileyim.
Dizi izlemeye yeni başlayacağım için sezondaki bölüm sayılarının çok olmaması.
Tür olarak hiç kısıtlama yok.Aksiyonda olur dramda hiç sıkıntı değil.
Aşırı cinsel içerik olmasın.Olsun olmasın demiyorum ama olması gerektiği kadar olsun.
Daha önce dizi izleyemediğim için isim veremedim kusura bakma. Şimdilik aklıma bu kadar geldi. Vakit ayırdığın için teşekkür ederim.
Fringe,See ,The witcher,Upload,The boys,Loki,Love death robots,The leftovers şimdilik aklıma bunlar geldi.
House of Cards. 2 sezon en azından izlenir. 2. sezon güzel bir yerde bitiyor, devamını izlemedim ben.
Lost. Zirveden başla.
1 Ekim'de Seinfeld Netflix'e geliyor.Tavsiye ederim.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık