Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Leyla İle Mecnun'un yeni bölümünü izledim şimdi. Bazı yerleri yine iyiydi ama pek olmamış gibi geldi ilk bölüm. Oyuncular karakterlere girememiş Mecnun dışında. Yine de ümit verdi bana ilerleyen bölümlerde güzel bağlayabilirler konuyu. Yavuz'u Acun; Kaan'ı ise youtuber yapmışlar. :D

Band of Brothers'ı bitirdim. Belgesel tadında güzel bir diziydi. Call of Duty oynuyormuş gibi hissettim diziyi izlerken. Savaşın psikolojisi güzel yansıtılmış. Bölümler başlarken, dizideki askerlerin gerçek hayattaki hallerinin kısa röportajları veriliyor. Binbaşı Winters ise en sevdiğim kişiydi. Başarılı bir taktiysen, adil bir lider ve iyi bir insandı. Savaşta bunları yapabilenlerin dizisi çekiliyor zaten. 10 üzerinden 9 puan veriyorum.

https://www.imdb.com/title/tt0185906/

Line of Duty bitti. Bu İngiliz milleti polisiye dizi yapmaktan anlıyor cidden. Dizi toplamda altı sezon oynamış, yedinci ve son sezonu da önümüzdeki yıl çıkacak sanırım. Her sezon farklı bir olay olsa da, temelde olaylar birbirine bağlı sayılır. Yozlaşmış polisleri araştıran bir birimin kazdıkça daha da derinlere ulaşması, adeta Emniyet Genel Müdürü'ne kadar uzanan bir suç yapılanmasını çözmeye çalışmasını izliyorsunuz. Dizide o kadar çok yoldan çıkmış polis var ki, bir noktadan sonra insan kime güveneceğini şaşırıyor. Altışar bölümden oluşan sezonları ile tempoyu güzel tutturan ve sıkmadan kendini izleten bir dizi. Polisiye sevenlere öneririm.

Yeni başladığım dizi EPIX tarafından çekilen ve bir sezon süren Perpetual Grace LTD oldu. Dizinin ana konusu, iki hırsızın kilisesi olan yaşlı bir çiftin kilise adına topladığı bağışları çalmaya çalışmasını anlatıyor. Soygun çok kolaymış gibi görünse de, soymak istedikleri yaşlı adam umduklarından çok daha tehlikeli biri çıkınca işler karışıyor. Dizinin ilk bölümü bana çok karmaşık geldi, özellikle ortalara kadar pek bir şey anlamadım. Zaman ve olay örgüsü tamamen birbirine girmişti, ama sonlara doğru güzel toparladı ve iyi bir şekilde ilk bölümü kapattı. Bitirince daha detaylı yorum girerim.

Leyla İle Mecnun'un yeni bölümünü izledim şimdi. Bazı yerleri yine iyiydi ama pek olmamış gibi geldi ilk bölüm. Oyuncular karakterlere girememiş Mecnun dışında. Yine de ümit verdi bana ilerleyen bölümlerde güzel bağlayabilirler konuyu. Yavuz'u Acun; Kaan'ı ise youtuber yapmışlar. :D
E hani bunların biri tuzluk biri ağaç falandı. Onu nasıl anlattılar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık