Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

O zaman kesin bırakırsın. Ben bıraktım şahsen. Ama gene biraz izledim yani 4 sezon izledim. Her türlü bırakacaktım ama gene biraz kendisini izletti. 4. sezondaki akşam yemeği partisi bölümü kaçmaz. Cringe ve komedinin çok güzel bir birleşimiydi o bölüm.

Ondan sonra açtım Office youtube hesabını rastgele videolardan izledim. Öylesi daha kolay geldi diyelim.
O bölüme rağmen devam edememişsin demek... Bir şeyler anlatıyor...
Az daha spoiler veriyordum bitirdin sandım.Devamı çok kaliteli sit-com sahneleri içeriyor ilk sezon daha çok orjinal ingiliz versiyona yakın.Yani ham hali tabii gerçekçi ama komedi yanına oynanmamış hali.Sonra karakterleri coşturuyorlar kendi tarzlarıyla Steve Carrell gibi.Devam et neler neler göreceksin.
Benim komedi anlayışıma uymuyor ama bir sezon daha şans veririm.

O bölüme rağmen devam edememişsin demek... Bir şeyler anlatıyor...

Benim komedi anlayışıma uymuyor ama bir sezon daha şans veririm.
Bu dizinin olayı zaten şu : O kadar eğreti şeyler yapan bir şahıs var ki patron olarak diğerleri utanıyor düştüğü durumlar karşısında.Bu konsepti beğenmezsen karakterleri için izle.Karakterler komedi anlamında çok orjinal şampiyonlar ligi gibi.

Skyler kimseyi kıyaslamayın Skyler denilen illet kötü birisi bile değil zaten. Ben öyle bir kadınla evlensem 9 ay sonra intihar ederim.

The Bad Batch, son dönem çıkan saçma sapanlıklar arasından ışık gibi parlıyor, karakterleri de çok iyi.

Özellikle Hunter

The Office Amerika versiyonu ilk sezonda güldüğüm yerler:
1. Bölüm: Jöle (tebessüm)
2. Bölüm: Arap-bomba esprisi (Hah!)
3. Bölüm:
4. Bölüm: Koliden çıkma sahnesi(Arkadaki kişiden dolayı) (buna ne tepki verdiğimi unutmuşum)
5. Bölüm:
6. Bölüm:

Jenerik epey güzel. Steve Carell her zamanki gibi ağır sinir bozucu. Oynadığı karakter de öyle olunca işler iyice çekilmez bir hâl alıyor. Keyifli vakit geçirmek isterken işkenceye maruz kalmak gibi bir şeydi ilk sezon deneyimim.
offf ben de steve carrel'ın karaterine bir türlü alışamadım....
dwight efsanedir

Line of Duty'ye devam ederken 4 bölümlük mini bir HBO dizisi olan Olive Kitteridge'i aradan çıkardım. Dizi Pulitzer ödüllü yazar Elizabeth Strout'un çok satan kitabı Kül Mevsimi'nden uyarlanmış. Olive Kitteridge isimli huysuz bir kadın ve onun etrafındaki kişilerin hayatının bir dönemini anlatıyor. Dizi o kadar iyi yapılmış ki, sadece oyunculuklara bile şapka çıkarılır. Bir tane bile sırıtan rol yok, oyuncular resmen yaşamışlar. Durağan ilerleyen dizileri ya da dram türü yapımları sevenler mutlaka izlesinler, kendinizden çok şey bulacağınıza emin olun.

Dekalog izleyen var mı?

Aslında film olarak değerlendirilmeleri gerek. 10 emir üzerine kurulu 10 bölümlük bir dizi. Krzysztof Kieślowski isimli adını yazamadığım yönetmen tarafından çekilmiş. Üç Renk film serisinin de yönetmeni. Ben ilk defa onun bir eserini izledim. Tam kavramadığım ama beni içine alan bir bölüm oldu.

Dekalog izleyen var mı?

Aslında film olarak değerlendirilmeleri gerek. 10 emir üzerine kurulu 10 bölümlük bir dizi. Krzysztof Kieślowski isimli adını yazamadığım yönetmen tarafından çekilmiş. Üç Renk film serisinin de yönetmeni. Ben ilk defa onun bir eserini izledim. Tam kavramadığım ama beni içine alan bir bölüm oldu.
Ben izledim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık