Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Onagh

The Son'ı bitirdim. Gayet güzel bir diziydi, fazlasıyla gerçekçiydi. Açıkçası bu kadar fazla gerçekçi olmasını beklemiyordum. Dizi aslında kitap uyarlaması ve normalde 3 sezon yapılacakmış, ancak istenen reytinglere ulaşmayınca üçüncü sezon onayı alamamış ve ikinci sezonda erken final yapmışlar. Yine de hikayede büyük boşluklar bırakmadan bitirmişler, tebrik ediyorum. Dizide sevilebilecek bir tane bile karakter yok. Herkes şerefsiz, herkes hain, herkes birbirinin kuyusunu kazıyor. Bir karaktere sempati duymak maksimum on dakika sürüyor, sonra onun da bir falsosunu görüyorsunuz. Western ve dram sevenlere öneririm.

Yeni başladığım dizi de Altered Carbon oldu. İlk bölüm itibariyle çok bir şey anlamadım, ama gelecekte geçen dedektiflik hikayesi gibi bir şeye benziyor. Dizinin geçtiği dünyada insanlar ölümü yenmiş. zihinlerini yeni bedenlere aktararak yaşamaya devam edebiliyorlar. Ölümden geri getirilen ve bir cinayeti çözmesi için tutulan bir adamın hikayesini izliyoruz.
The Son'un ilk 3 bölümünü izledim henüz. Ben kızılderililerden intikam alacağı bir hikaye olur diyordum ama Meksikalılarla çatışıyor şu an. Sanırım o işi daha önce halletmiş ya da onlardan biri olmuş. Devamı için sabırsızlanıyorum. Güzel bir iş. Bu arada kafa derisi yüzme sahnesini gerçek sandım, içim bulandı.

The Son'un ilk 3 bölümünü izledim henüz. Ben kızılderililerden intikam alacağı bir hikaye olur diyordum ama Meksikalılarla çatışıyor şu an. Sanırım o işi daha önce halletmiş ya da onlardan biri olmuş. Devamı için sabırsızlanıyorum. Güzel bir iş.
Hikayenin dalları çok farklı yerlere gidiyor, ben böyle bir senaryo beklemiyordum şahsen. Dizinin kurgusu çok iyi.

Hugh Jackman olacaktı o ya.

Hugh Jackman çok sevdiğim birisi ama fiziki şartları el vermiyor bu rol için.
Jackman 190cm boyunda dalyan gibi adam, Joel ise ortalama boya sahip yani 177cm civarı birisi ve bu kadar kalıplı değil. Joel’i oynayacak Pedro’da 180cm boyunda yani fiziki olarak uygun.

Ellie’nin boyu da 160cm. Onu oynayacak Ramsey’in boyu da 156cm civarı.
Hugh Jackman’in yanında bu kız kaybolur.

Pedro cuk diye oturmuş.

Yellowstone'u 15 dakika izledim ve bu bağlanmam için yetti. En son Succession'ı izlerken kısa sürede bağlanmıştım. Adı sanı çok bilinmiyor sanırım, sosyal medyada konuşulduğunu pek görmedim.

The mandolorian'ın ilk iki bölümünü izledim. Star Wars serinin vermesi gereken hissiyat bu olmalı. Biraz komedi biraz aksiyon biraz gizem bolca fantezi unsuru. Araya da epik anlar ve karizma karakterler sıkıştırdılarmı tamamdır işte. Yeter. Bakalım devamı nasıl olacak bölümler kısa kısa zaten uzun sürmez bitirmem. Tavsiye ederim.

Yellowstone'u 15 dakika izledim ve bu bağlanmam için yetti. En son Succession'ı izlerken kısa sürede bağlanmıştım. Adı sanı çok bilinmiyor sanırım, sosyal medyada konuşulduğunu pek görmedim.
Evet, pek konuşulan ve bilinen bir dizi değil. Üçüncü sezonu yakında gelecek. Dizinin ilk sezonu çok iyi, ikinci sezonu daha da iyi.

Evet, pek konuşulan ve bilinen bir dizi değil. Üçüncü sezonu yakında gelecek. Dizinin ilk sezonu çok iyi, ikinci sezonu daha da iyi.
Üçüncü sezon var, bahsettiğin dördüncü sezon sanırım. Daha ikinci bölümdeyim ama kısa sürede bitiririm seriyi muhtemelen. Expanse'ten sonra iyi geldi. İzleyecek kaliteli dizi arıyordum tam da.

Üçüncü sezon var, bahsettiğin dördüncü sezon sanırım. Daha ikinci bölümdeyim ama kısa sürede bitiririm seriyi muhtemelen. Expanse'ten sonra iyi geldi. İzleyecek kaliteli dizi arıyordum tam da.
Dördüncü sezon da olabilir, çok fazla dizi izleyince sezonlar karışıyor. En iyi sezonu, üçüncü sezonuydu bence.

Dördüncü sezon da olabilir, çok fazla dizi izleyince sezonlar karışıyor. En iyi sezonu, üçüncü sezonuydu bence.
Succession izlemediysen öneririm. Altered Carbon ilk sezon fena değil ama ikinci sezon aşırı kötüysü bence. Yarısında bırakmıştım, klasik Netflix ve sjw çılgınlığı.

Succession izlemediysen öneririm. Altered Carbon ilk sezon fena değil ama ikinci sezon aşırı kötüysü bence. Yarısında bırakmıştım, klasik Netflix ve sjw çılgınlığı.
Succession izlemedim, hoşuma giderse listeme alırım. Altered Carbon'da 6. bölüme geldim, şimdiye kadar gayet iyi gitti. Sıkılmadım, rahat izleniyor. İkinci sezon hakkında olumlu-olumsuz çok yorum gördüm, izleyince belli olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık