Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Mandalorian'ın ikinci sezonunu izledim. Abartıldığı kadar iyi bir dizi olduğunu düşünmüyorum. Ana karaktere yardım edenlerin burnunun bile kanamaması olayı çok dandik. Aksiyon sahneleri zaten tırt. Kadınlar güçlüdür mevzusu da abartılınca sıkıyor artık. Senaristler popüler kültürün etkisinden çıkamıyor galiba.
Kısaca zaman geçirmelik orta ayar bir diziydi.

Var mı eskilerden düzgün bir dizi tavsiyesi olan?

Son düzenleme:
Mrs. Marvelous Maisel’in ilk 3 bölümünü izledim arka arkaya. 10/10 gidiyor. Kadın ana karakter pek sevmem ama bu filmdeki ana karakter baya hoşuma gitti. Amazon prime’a para veriyorsanız ilk bölümünü bir izleyin bence pişman olmazsınız. İlerleyen bölümler çizgisini korursa efsane dizi .

Mrs. Marvelous Maisel’in ilk 3 bölümünü izledim arka arkaya. 10/10 gidiyor. Kadın ana karakter pek sevmem ama bu filmdeki ana karakter baya hoşuma gitti. Amazon prime’a para veriyorsanız ilk bölümünü bir izleyin bence pişman olmazsınız. İlerleyen bölümler çizgisini korursa efsane dizi .
Cinsiyetçi. Yakın bunu!

Onagh

Daha önce izlediğim ama İdris Elba konusu sonrası tekrar aklıma gelen bir dizi. Kaç tane dizi izlediğimi hatırlamıyorum ama şimdiye kadar beni en fazla etkileyen dizi bu olmuştur. Kara komedi türünün bir örneği ama Black Mirror kadar da umutsuz değil. Hatta tüm dizi boyunca hep bir umut besliyor insan.

Laura Linney'in oynadığı ana karakter olan Cathy evli ve 1 çocuklu öğretmen. Kanser olduğunu öğrenmesiyle unuttuğu gerçek Cathy'yi tekrar keşfetmesi aynı anda oluyor. Tüm dizi boyunca Cathy'nin hastalığı ile mücadele etmesi, vazgeçmesi, tekrar umutlanması gibi duyguları aynı anda yaşıyor izleyen. Duygu sömürüsü tek sahnenin olmadığı, hatta çocuktan beter kocası, şapşal oğlu ve aylak ve bütün gün ot içen erkek kardeşi ile ilgili sahnelerde gülmekten yerlere yattığımı söyleyebilirim.

Dizinin konuk oyuncuları da bir o kadar iyi. Cynthia Nixon, Hugh Dancy, Susan Sarandon ve Idris Elba, Cathy'nin bu yolculuğunda önemli karakterler olarak karşımıza çıkıyor. Sanırım şimdiye kadar izlediğim kadın karakterler içerisinde Cathy'nin yerini tutabilecek kimse olmayacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mandalorian'daki chibi Yoda tatlılıktan geberecek. Allah belasını vermesin böyle şirinliğin izledikçe sevgi pıtırcığı bir şey oldum anasını satayım. Snu snu bir abla da girdi şimdi diziye. İriliğiyle hem ürkütüyor hem ateş ediyor.

Onagh

Ciddi :) Düşün bir karakter var. Herkesin kuyusunu kazıyor, kendi ailesi de dahil ama bir kere bile tutturamıyor. Hemen arkasından kendi kuyusu kazılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık