Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Welcome to Waikiki süper bir komedi dizisi gülmek isteyenler için birebir.
Two Worlds konusu çok iyi ve orijinal geldi bana 7-8 bölüm sonra düşüyor ama yine de hikaye tutuyor sizi.Tek derdi saçma bir romantizm var dizi de ona katlanabilirseniz güzel dizi.
Kore dizisi diye uzak durmayın gerçekten güzel dizileri varmış.Hem kısa çekiyorlar sakız gibi uzatma mevzusu olmuyor.

Peki bu animasyon-dizinin gerçek filmle bir alakası var mı az çok da olsa?
Kusura bakma yeni fakettim. Var Cumhuriyet patladıktan sonraki yıllarda kaçmış bir Jedi ve yeni öğrencesinin hikayesi. Mandolarian dizisindeki Mandoların önceki hayatını, hikayesini güzel değiniyor. Zaten dizideki karakterlerin çoğu animasyonda gözüküyor. Vader abimizde var. Bilgi açısından epey verimli diyebilirim.

The last of hikayesi birçok defa işlenmiş vasat bir hikaye. Atmosver ve duygu yükü açısından zatan sinema bunu yapıyor. Oyunda etkileyici olmasının asıl sebebi o duyguyu yüz ve mimik olarak iyi yansıtmalarıydı. Sinemanın olayı zaten o. Atmosveri iyi vermeleri için büyük bütçe lazım, HBO paradan pek kısmaz ama ben çok bişey beklemiyor.

İnsanlar zombi olmuş, hayat pert, çocugun teki antikor üretiyor, geçmişi karanlık abimiz bunu keşfedip doktorlara götürmek isterdeken ölen kızı üzerinden çocugu kendi çocugu yerine koyuyor. Ve ilaç için kızın ölmesi gerekirken izin vermeyip herkezi öldürüyor kız için. Şu hikayenin yüzlerce benzer seneryosu vardır.

The Last of Us’ın ana ekibi cidden güzel olmuş. Cast Performansı olarak iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.
Geriye kaldı hikaye ve atmosfer.

Pedro çok iyi oyuncu da tipten kaybediyor Joel için rahatlıkla daha iyisi bulunabilirdi. Ramsey ise felaket olmuş yahu Ellie sevimli bir karakterdi bu kız onun yanında Garez kalıyor.

Ellie'yi ben oynasam daha çok benzerdim herhalde.
Asıl birebir benzememeleri lazım.
Oyunun bir hallicesini yapmalarını istemiyorum şahsen.
Tipleri andırsın yeterli.
Ramsey dizide böyle görünmeyecek tabiki.
Saf görünüşü böyle görünüyor.
Kendisi iyi bir oyuncu aynı zamanda.

Son düzenleme:
Asıl birebir benzememeleri lazım.
Oyunun bir hallicesini yapmalarını istemiyorum şahsen.
Tipleri andırsın yeterli.
Ramsey dizide böyle görünmeyecek tabiki. Saf görünüşü böyle görünüyor.
Kendisi iyi bir oyuncu aynı zamanda.
Valla buradan bakınca andırmıyor bile ama dediğin gibi makyaj vs ile baya benzetirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık