Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

O nedir anımsayamadım?
Christopher ve Pauile. Rus bir elemanın peşinden ormana gidip mahsur kalıyorlar. Tony aradıkları adam hakkında bilgi vermek için Paulie'yi arıyor ama telefon çekmediği için dedikleri anlaşılmıyor.

Tony: Peşinde olduğunuz adam eski bir komandoymuş. Tek başına 16 Çeçen isyancıyı öldürmüş. İçişleri bakanlığı için çalışıyormuş.

Diyor, ama Pauile bunu bayağı yanlış anlıyor ve Christopher'a şöyle diyor;

Pauile: Buna inanamayacaksın. Adam 16 Çekoslovakyalı öldürmüş. Ayrıca iç mimarlık yapıyormuş.
Christopher: Evi rezaletti.

Christopher ve Pauile. Rus bir elemanın peşinden ormana gidip mahsur kalıyorlar. Tony aradıkları adam hakkında bilgi vermek için Paulie'yi arıyor ama telefon çekmediği için dedikleri anlaşılmıyor.

Tony: Peşinde olduğunuz adam eski bir komandoymuş. Tek başına 16 Çeçen isyancıyı öldürmüş. İçişleri bakanlığı için çalışıyormuş.

Pauile: Buna inanamayacaksın. Adam 16 Çekoslovakyalı öldürmüş. Ayrıca iç mimarlık yapıyormuş.

Ahahaha iyiymiş :D Chris ve Paulie iyi kapışmıştı o bölüm

Ahahaha iyiymiş :D Chris ve Paulie iyi kapışmıştı o bölüm
Donarak ölüyorlardı az daha.

Paulie ve Silvio benim dizideki favori karakterlerimdi. Hele Pauile her replikte ayrı yarıyor adamı. Huzurevinde annesinin arkadaşları ile yaptığı muhabbet de iyidir bak aklıma geldi. Kadınlara "Ben çocukken siz yaşlıydınız. Ben de yaşlandım, ama siz hala yaşlısınız" diyordu.

Donarak ölüyorlardı az daha.

Paulie ve Silvio benim dizideki favori karakterlerimdi. Hele Pauile her replikte ayrı yarıyor adamı. Huzurevinde annesinin arkadaşları ile yaptığı muhabbet de iyidir bak aklıma geldi. Kadınlara "Ben çocukken siz yaşlıydınız. Ben de yaşlandım, ama siz hala yaşlısınız" diyordu.

Bunu net hatırlıyorum :) Ben şeyi seviyorum ya Tony her nursinghome lafını duyunca its a retirement community diyor ya :D

Paulie cidden komikti ama Tony'e ilk sezonlar yakın dursa da şu ginny sack espirisinden sonraydı sanırım yanından uzaklaştırmasından hoşlanmamıştım T'nin. Sil 2. Adam durumuna geçti uzun süre. Paulie Sil'den daha piçti gerçi o da var. 2. Adam için Sil daha iyiydi.

Bunu net hatırlıyorum :) Ben şeyi seviyorum ya Tony her nursinghome lafını duyunca its a retirement community diyor ya :D

Paulie cidden komikti ama Tony'e ilk sezonlar yakın dursa da şu ginny sack espirisinden sonraydı sanırım yanından uzaklaştırmasından hoşlanmamıştım T'nin. Sil 2. Adam durumuna geçti uzun süre. Paulie Sil'den daha piçti gerçi o da var. 2. Adam için Sil daha iyiydi.
James Gandolfini ölmeseydi, film çekilebilirdi dizi için.

Komedi dizisi açlığımı dindirmek için Two and a Half Men'e başladım. Gerçekten güzel diziymiş tavsiye ederim.

Birde bana mı öyle geliyor yoksa 2000li yılların başındaki özellikle komedi dizileri daha bir orjinal ve kaliteli geliyor Son zamanlarda çıkıp ilgimi çekmeyi başaran tek komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine'dı.

Son düzenleme:

Eksik kısımlardan bir tanesi de buydu dizide.Ruslar güçlü Newyork da ama bu olaydan sonra adam bulaşmadı hiç tony ye.Biraz daha işleseler imiş güzel olurmuş rus-tony ilişkisini.

The Boys ne kadar sağlam dizi olmuş öyle ya? Netflix'in dandik süperkahraman filmlerine karşı Amazon baya iyi iş çıkarmış. 8 bölümün 6 sını bitirdim 2 günde. Tavsiye ederim..
Çok iyi başladı sonra yavaş yavaş düştü gibi. İlk beş bölüm inanılmaz iyi geri kalan 3 bölüm ise eh işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık