Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Sopranos finalden geldim şimdi.
Şuradaki ortamı hiçbir dizi ortamına değişmem :D Özellikle fıkralar..

Final gerçekten çok ilginçti insan bir anda sindiremiyor öylece bitmesini. Hatta filmin son 5-6 dakikası ee hadi ne olacak diye tribe girdim. Final üzerine açıklama videosu izledim YouTube'dan. İngilizcem iyi değil ama kafama yattı bazı kısımlar ve üstünden biraz zaman geçince de güzel bir son olduğunu düşünüyorum.

6 sezon boyunca Tony karakterini izledim. Bence baya başarılı bir karakterdi. Onun hakkında sevdiğim şey her zaman içinde bulunduğu durum ne gerektirdiyse onu yapmasıydı. Gerektiğinde hep yalan söyledi. Hiçbir zaman sıradan ana karakter gibi doğrucu Davut olmaya çalışmadı. Ama beni en çok şaşırttığı hareketi Christopher'ı öldürmesiydi. Cidden hiç beklemiyordum ve yakıştıramadım T'ye.

Ayrıca final sahnesinde güzel bir terapi sahnesi bekliyordum o kısımda hayal kırıklığına uğradım.

Listeme alacaktım tam, Netflix adını görünce vazgeçtim. Bunların yaptığı en iyi dizi House of Cards gibi duruyor. Dark'tan daha çok beğendim.
House of Cardsda olduğu gibi Mindhunter'da da David Fincher yapımcılardan birisi, üstelik on dokuz bölümün yedisini kendisi yönetmiş.

The Boys ne kadar sağlam dizi olmuş öyle ya? Netflix'in dandik süperkahraman filmlerine karşı Amazon baya iyi iş çıkarmış. 8 bölümün 6 sını bitirdim 2 günde. Tavsiye ederim..

The Sopranos finalden geldim şimdi.
Şuradaki ortamı hiçbir dizi ortamına değişmem :D Özellikle fıkralar..

Final gerçekten çok ilginçti insan bir anda sindiremiyor öylece bitmesini. Hatta filmin son 5-6 dakikası ee hadi ne olacak diye tribe girdim. Final üzerine açıklama videosu izledim YouTube'dan. İngilizcem iyi değil ama kafama yattı bazı kısımlar ve üstünden biraz zaman geçince de güzel bir son olduğunu düşünüyorum.

6 sezon boyunca Tony karakterini izledim. Bence baya başarılı bir karakterdi. Onun hakkında sevdiğim şey her zaman içinde bulunduğu durum ne gerektirdiyse onu yapmasıydı. Gerektiğinde hep yalan söyledi. Hiçbir zaman sıradan ana karakter gibi doğrucu Davut olmaya çalışmadı. Ama beni en çok şaşırttığı hareketi Christopher'ı öldürmesiydi. Cidden hiç beklemiyordum ve yakıştıramadım T'ye.

Ayrıca final sahnesinde güzel bir terapi sahnesi bekliyordum o kısımda hayal kırıklığına uğradım.
Ormandaki iç mimar olayını nasıl buldun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık