Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Boys çok iyiydi. Gerçi türü sevmeyen insanlar için yer yer sıkıcı gelebilir ama ben bayıldım. Girişi iyiydi daha güzel ve geniş kapsamlı bir gelişme ve sonuç istiyorum bu diziden. Sıçıp batırmaları için bir sebep yok. Reytinglerini bilmiyorum gerçi izlenmiyor falan diye iptal edilmez umarım.

Verdiği mesajlar tamam da biraz ana fikre kendi de uysa keşke, komünizm/sosyalizm propagandası yapan bir dizinin kapitalizmin köpeği olup para için zorlama sezon çekmesi :/
Yok sende haklısın ben anladım seni bana da çok zorlama geldi. Palermo da hoşuma gitti açıkçası. Karakterlerin duygularına daha çok yer verilmesi falan güzeldi ama bu soyguna giden yolun senaryosu ve soygun sebebi acayip rezaletti. Kötü olana da kötü demek lazım şimdi:D Genel olarak iyi diyebilirim ama her bölüm kendini izletti ve sezonu da iyi bir şekilde kapattılar diye düşünüyorum çünkü eğer yeni sezonda yeni bir soygun olsaydı bunu kimse kaldıramazdı.

Yok sende haklısın ben anladım seni bana da çok zorlama geldi. Palermo da hoşuma gitti açıkçası. Karakterlerin duygularına daha çok yer verilmesi falan güzeldi ama bu soyguna giden yolun senaryosu ve soygun sebebi acayip rezaletti. Kötü olana da kötü demek lazım şimdi:D Genel olarak iyi diyebilirim ama her bölüm kendini izletti ve sezonu da iyi bir şekilde kapattılar diye düşünüyorum çünkü eğer yeni sezonda yeni bir soygun olsaydı bunu kimse kaldıramazdı.
Palermo yine güzel bir karakter ama diğer iki yeni eleman hakkında ne bir tanıtım var ne doğru düzgün ekran süreleri var. Ona da bozuldum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık