Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

4x5'deyim, top 5'ime girdi.Bu kadar sürükleyici olmasını beklemiyordum. Üç büyük HBO dizisinin ilk halkasına puanım 10/10. Six Feet Under ve Sopronos kaldı geriye, onları da aradan çıkaracağım.
Üç büyük değil 4 büyük. The wire ? :(

The sopranos @Crow's Eye 'ın da dediği gibi biraz yavan başlıyor ama tony sopranos karakterine alışınca devamı geliyor. Tony izlediğim diziler içinde kendimi en yakın bulduğum ve gerçekçi karakter olabilir. Sabahtan akşama kadar izleyebilirim bu adamı. Sopranosta mafya dizisi sanmıştım ama izleyince breaking bad gibi güzel bir durum dizisi olduğunu gördüm.

Bitirmedim 3x10'dayım ama şuana kadar dört dörtlük diziydi.

Üç büyük değil 4 büyük. The wire ? :(

The sopranos @Crow's Eye 'ın da dediği gibi biraz yavan başlıyor ama tony sopranos karakterine alışınca devamı geliyor. Tony izlediğim diziler içinde kendimi en yakın bulduğum ve gerçekçi karakter olabilir. Sabahtan akşama kadar izleyebilirim bu adamı. Sopranosta mafya dizisi sanmıştım ama izleyince breaking bad gibi güzel bir durum dizisi olduğunu gördüm.

Bitirmedim 3x10'dayım ama şuana kadar dört dörtlük diziydi.
Sopranos'taki tek kötü şey kadınların tırnaklarıydı.

Stranger Things'in yeni sezonun izledim, bomboş bir sezon olmuş. Zaten vasat bir diziydi, bu sezon vasat altı olmuş. İzlerken pek heycanlanmadım. Onun dışında 12 monkeys diye bir dizi izliyorum, mekan-zaman paradoksunu sevenlere öneririm.Filmine göre daha farklı ama güzel ilerliyo :good:

Stranger Things'in yeni sezonun izledim, bomboş bir sezon olmuş. Zaten vasat bir diziydi, bu sezon vasat altı olmuş. İzlerken pek heycanlanmadım. Onun dışında 12 monkeys diye bir dizi izliyorum, mekan-zaman paradoksunu sevenlere öneririm.Filmine göre daha farklı ama güzel ilerliyo :good:
2 sezonunu da izledim Stranger Things'in. Kötü diyemem ama konuda bir gelişme yok. Aynı konuyu farklı şekilde işleyip önümüze koyuyorlar gibi. 3.sezonu da izlemeyi düşünmüyorum.

OZ 4x8

Ryan, puştsun filan ama harika bir adamsın. Bir iki sezondur gönül meseleleri filan derken taht mücadelesinden uzaklaşmıştı. Reyis geri döndü. Kurulan mini Adebisi imparatorluğuna darbe indirdi adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık