Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

DC crossover Supergirl ile başladı.Güzel olacağa benziyor bakalım yarın Flash bölümüyle tam yorumumu yapar editlerim bu yorumu.#BestTeamUpEver
Edit;Kesinlikle çok beğendim bugünkü bölümü de 40 dakikanın nasıl geçtiğini de anlamadım 10 numara olmuş ayrıca şunu da belirtmek isterim Caity Lotz beni köle yapmak istese kendi ücretimi kendim öder kölesi olurum valla.

Son düzenleme:
Shameless s07e09
Oh la Mickey dönüyor la Mickey Dönecek dertler bitecek. :D Son 2 bölümdür drama yüklü bölümler geliyor ama olsun Shameless yine de izlettiriyor kendini.
Svetlana diziden şutlanacak bana kalırsa. Mickey'nin de geri dönmesiyle ölebilir bile aradan çıkartılmak için.

Svetlana diziden şutlanacak bana kalırsa. Mickey'nin de geri dönmesiyle ölebilir bile aradan çıkartılmak için.
Bu bölüm sinir etti zaten babafingo muhabbetleri komikti ama ölse iyi olur. Mickey icabına baksa sevinirim. Dükkanı üstüne falan alması tam bir karaktersizlik. Best couple evera yapılır mi la bu. :D

Bu bölüm sinir etti zaten babafingo muhabbetleri komikti ama ölse iyi olur. Mickey icabına baksa sevinirim. Dükkanı üstüne falan alması tam bir karaktersizlik. Best couple evera yapılır mi la bu. :D
O zaten son raddeydi. Veronica'da kıllanmaya başlamıştır. Son 2 sezondur beni gıcık etse de severim kendisini umarım toparlar artık bu sezon :D

Monica faktörü var bide... Dizi tarihinin en leş karakteri herhalde. Müthiş rol yapsa da rolü çok itici. GOT'daki Joffrey'le kapışır.

William teorisi zaten yüzde 99 gibi birşey. Daha önce görmüştük gençliğini baya benziyor biraz düşük pikselde izlediğim için tam ayırt edemedim bölümde ama Ford o.
William'ın o olduğunu neye dayandırarak söylüyorsunuz? Sanırım bir ben kaçırmışım o kısmını, herkes aynı şeyi diyor. Will sadece olaylardan etkilenen sıradan bir ziyaretçi değil mi? Eğer onla aynı kişiyse yanındaki eleman kimin nesi ve siyah giyenle farklı farklı yerlerde nasıl bulundular? Eğer ikisi de robotsa en başta niye trenle geldiler parka?

Robert yine döktürdü gitti bölümde. Ama Arnold'un tipini hiç mi kimse bilmiyor koca şirkette, neden kimse tuhaf karşılamadı bugüne dek Bernard'ı? Arnold'un o çıkacağını baştan beri tahmin ediyordum, ama kimsenin onu tanımıyor olması beni bu fikirden uzaklaştırıyordu.

Meave yine saçma sapan ilerliyor. Eğer onun bu konuma geliş temelini bir şeye dayandırmazlarsa cidden ayıp etmiş olurlar. Bu kadar basit olamaz. İki salak teknisyen zorunda olmamalarına rağmen ne dediyse yaptı ve özgürleşti hatun. Böyle akla oynayan bir senaryoda bu kadar basit bir gelişme olmamalı.
Robert'ın ondan da haberi vardır muhakkak. İstediği senaryoya onu da kanalize edecektir.

Wyatt, Robert'ın insan görüsünün bir yansıması olabilir. Arnold'un fikrine yönelen herkese kendi fikrinin kanıtını sunmak adına yapıyor olabilir bunu. Özgürleşmiş bilinçlerin, robot bile olsa tercih haklarıyla insandan farklı olamayacağını ve kötüye yöneleceğini vurgulamak adına. Wyatt ile ilgili tüm karakterler bugüne dek farklı bir çizgide göründü ve hepsi bilinç sahibi gibi davrandı. Ziyaretçilere zarar verebildiler, görevliyi ele geçirdiler ve bir şeylerin farkındaymış gibi davrandılar.
Robert kontrol altında bir dünya istiyor ve en azından kendi yarattıklarının insanlar gibi olmasına engel olmaya çalışıyor gibi. Son bölümde işler biraz daha netleşecektir. Ama dizinin genel sonu şimdiden belli gibi. En azından Dolores gerçek dünyaya adım atacak, bilinçlenmiş robotlar kısmen özgürleşecek ve Robert mağlup olacak sanırım.

@ch3rl0b11n ,Serinin başında doloresin babasının bulduğu gerçek dünyadan olan resim bu bölüm williamın cebine koyuldu ufaktan gösterildi sanırım ona dayanarak söylüyorlar.

William kara giysili arkadaşımız olmasına dair tek somut kanıt o olabilir başka bir şey geçmedi kanımca. Gerisi önsezidir.Bu bölüm doloresin kilise de kapının arkasındakine william dedikten sonra kara giysili arkadaşın çıkması ve imali imalı bakması da teoriyi destekleyici olabilir.Her türlü saçma bir durum olacak çıksa da.

Birde kimsenin bernardı tanımaması da olabilecek bir durum. Belli bir zaman aralığı var arnoldun ölümünden sonra bernardı yapmasında. O aralıkta çalışan herkesi öldürme potansiyeli yüksek Ford reyisin. Zaten çalışanların alayı da genç arnoldu görme olasılıkları çok düşük.

William'ın o olduğunu neye dayandırarak söylüyorsunuz? Sanırım bir ben kaçırmışım o kısmını, herkes aynı şeyi diyor. Will sadece olaylardan etkilenen sıradan bir ziyaretçi değil mi? Eğer onla aynı kişiyse yanındaki eleman kimin nesi ve siyah giyenle farklı farklı yerlerde nasıl bulundular? Eğer ikisi de robotsa en başta niye trenle geldiler parka?

Robert yine döktürdü gitti bölümde. Ama Arnold'un tipini hiç mi kimse bilmiyor koca şirkette, neden kimse tuhaf karşılamadı bugüne dek Bernard'ı? Arnold'un o çıkacağını baştan beri tahmin ediyordum, ama kimsenin onu tanımıyor olması beni bu fikirden uzaklaştırıyordu.

Meave yine saçma sapan ilerliyor. Eğer onun bu konuma geliş temelini bir şeye dayandırmazlarsa cidden ayıp etmiş olurlar. Bu kadar basit olamaz. İki salak teknisyen zorunda olmamalarına rağmen ne dediyse yaptı ve özgürleşti hatun. Böyle akla oynayan bir senaryoda bu kadar basit bir gelişme olmamalı.
Robert'ın ondan da haberi vardır muhakkak. İstediği senaryoya onu da kanalize edecektir.

Wyatt, Robert'ın insan görüsünün bir yansıması olabilir. Arnold'un fikrine yönelen herkese kendi fikrinin kanıtını sunmak adına yapıyor olabilir bunu. Özgürleşmiş bilinçlerin, robot bile olsa tercih haklarıyla insandan farklı olamayacağını ve kötüye yöneleceğini vurgulamak adına. Wyatt ile ilgili tüm karakterler bugüne dek farklı bir çizgide göründü ve hepsi bilinç sahibi gibi davrandı. Ziyaretçilere zarar verebildiler, görevliyi ele geçirdiler ve bir şeylerin farkındaymış gibi davrandılar.
Robert kontrol altında bir dünya istiyor ve en azından kendi yarattıklarının insanlar gibi olmasına engel olmaya çalışıyor gibi. Son bölümde işler biraz daha netleşecektir. Ama dizinin genel sonu şimdiden belli gibi. En azından Dolores gerçek dünyaya adım atacak, bilinçlenmiş robotlar kısmen özgürleşecek ve Robert mağlup olacak sanırım.
mmmikrofon demiş resim olayı var. Yüzde 99 biraz abartılı demişim ama :)
http://www.sanatatak.com/view/robotlarin-aski-buyuk-olur
Yazı kısa benim aklıma gayet yattı. Ayrıca son bölüm William'ın artık Nasıl oynamam gerektiğini öğrendim demesi Siyahlı Adamın o olduğuna dair işaret gibi geldi.

Bernard-Arnold ilişkisi için teori söylenmişti bölümden önce.Arnold Weber, Bernard Lowe. Aynı harfler kullanılarak başka isimden yapmış Ford.

Maeve konusunda haklısın şuanda dizide tek gördüğüm açık bu konu.

Wyatt açıklaman için sağol hocam bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık