Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Westworld çok iyi ilerliyor,7. bölümü izledim gerçekten harika:good:Dolares Arlong'un ölmüş kızı gibi bişey çıkacak sanırım.Arlong kızının hatırlarını ve geçmişini Dolares'e yüklemiş olabilir.Antony Hopkins oyunculuğunı konuşturuyor resmen. Dizi ivme kazanacak gibi baya,birde şu labirent olayını güzel işlerlerse efsane olur dizi.Bernard reyiz şaşırttı :eek:

Geçen hafta Bernard kulübedeyken Ford aniden çıktığında şaşırmıştım nasıl böyle aniden çıkıyor diye. Bernard da hiç şaşırmamıştı galiba ben biseyler kaçırdım dedim ama o sahneyi Bernard'ın gözünden izliyormusuz demekki :)

Westworld 7.bölümü izledim. Muazzam bir plot twist. Önceki sayfalarda biri söylemişti Bernard robot olabilir diye. O arkadaşı tebrik etmek istiyorum.

Westworld 8. Bölüm
Bu bölüm itibariyle iki zaman çizgisi kesinleşti gibi. William ve Dolores ikilisi parkın ilk yıllarını yaşarken mib abimiz de günümüzde yaşıyor.
Hopkins, oyunculuğuyla yine bizleri mest etti. Bir saat boyunca kameraya bakıp sadece konuşsa sıkılmadan, büyük bir hayranlıkla izlenebilecek bir oyuncu kendisi. Rolü yaşamak nedir, bizlere çok iyi gösteriyor.

William'ın parka ilk girdiğinde kendisini karşılayan kişi olan Angela da host ve günümüzde de Wyatt'ın adamları arasında gördük.

Bu Maeve'nin olayı nereye bağlanacak arkadaş. Kadının doktor olması gerekiyormuş da hanım olmuş. :( Elinden neşteri eksik olmuyor. Ayrıca şimdiye kadar ki en arıza host kendisi, nasıl bir kodlamaya sahipse bayağı bayağı insan olmuş bu ablamız.

Wyatt'ın da günümüz Dolores olduğu şeklinde bir düşünce var. Kendisinin labirent ile olan ilişkisini göz önüne aldığımızda oldukça mantıklı geliyor. Ama bu şekilde kısa vadeli teoriler pek tutmuyor. Misal önceki bölümde öldürülen Theresa'nın host olarak tekrar hikayeye dahil olması. Gerçi ilk bölümlerde mib in Dolores'i sürüklediği bir sahne vardı. Bu da olmaz gibi ama neyse artık, bekleyip görelim. Zaten çoğu şey iç içe geçmiş vaziyette.

Bu da sonraki bölüm fragmanı

Adamların figuranları bile iyi derecede oyunculuk sergiliyor abi yok böyle bir şey.

Arnold'un hikayesi ziyaretçilere zarar veriyor dedi kovboy abimiz. Amacı ölmek olan bir tip gibi hissettirdi hikayesi yüreğime dokundu pek kıl olurdum başta. Eğer onu da Ford yazmadıysa tabi öyle bir ihtimal de var geçenlerde istediğini alacak bir ziyaretçi ellemeyin demişti içerdekilere onda da bir bit yeniği çıkma olasılığı var.

Arnoldu canlandıracak oyuncuyu merakla bekliyorum çok daha güzel bölümler bekliyor bizi bu dizi için.

Westworld 8. Bölüm
Bu bölüm itibariyle iki zaman çizgisi kesinleşti gibi. William ve Dolores ikilisi parkın ilk yıllarını yaşarken mib abimiz de günümüzde yaşıyor.
Hopkins, oyunculuğuyla yine bizleri mest etti. Bir saat boyunca kameraya bakıp sadece konuşsa sıkılmadan, büyük bir hayranlıkla izlenebilecek bir oyuncu kendisi. Rolü yaşamak nedir, bizlere çok iyi gösteriyor.

William'ın parka ilk girdiğinde kendisini karşılayan kişi olan Angela da host ve günümüzde de Wyatt'ın adamları arasında gördük.

Bu Maeve'nin olayı nereye bağlanacak arkadaş. Kadının doktor olması gerekiyormuş da hanım olmuş. :( Elinden neşteri eksik olmuyor. Ayrıca şimdiye kadar ki en arıza host kendisi, nasıl bir kodlamaya sahipse bayağı bayağı insan olmuş bu ablamız.

Wyatt'ın da günümüz Dolores olduğu şeklinde bir düşünce var. Kendisinin labirent ile olan ilişkisini göz önüne aldığımızda oldukça mantıklı geliyor. Ama bu şekilde kısa vadeli teoriler pek tutmuyor. Misal önceki bölümde öldürülen Theresa'nın host olarak tekrar hikayeye dahil olması. Gerçi ilk bölümlerde mib in Dolores'i sürüklediği bir sahne vardı. Bu da olmaz gibi ama neyse artık, bekleyip görelim. Zaten çoğu şey iç içe geçmiş vaziyette.

Bu da sonraki bölüm fragmanı
Maeve sıkmaya başladı artık. Bayıyor böyle şeyler bir yerden sonra.

Westworld'de Maeve'in Polat Alemdar'a bağlamasına uyuz oluyorum. Bence de sıktı artık.
Ayrıca iki tane ayak takımından adamın onu bu seviyeye getirmesi biraz saçma geldi.
Ekşi'de biri yazmış bende öyle hissettim izlerken, Dolores'in kasabaya girdiğinde yanından geçen çantalı herifte bir gariplik vardı Arnold olabilir :D

Stranger Things bir bana mı overrated geldi? İzledim ve pek de abartıldığı kadar iyi bir dizi olduğunu söyleyemem ama çocukların oyunculukları gayet iyi. The Newsroom izlemeyen izlesin. İlk bölümden bağlandım diziye. 5.bölüm itibariyle iyi gidiyor.

Stranger Things bir bana mı overrated geldi? İzledim ve pek de abartıldığı kadar iyi bir dizi olduğunu söyleyemem ama çocukların oyunculukları gayet iyi. The Newsroom izlemeyen izlesin. İlk bölümden bağlandım diziye. 5.bölüm itibariyle iyi gidiyor.
Ana konunun pek bir numarası yok. Old School atmosferi ve 80ler popüler kültürüne göndermeleri çok sevdi millet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık