Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Westworld 8

Şu iki teknisyen neden o kadının tüm dediklerini yapıyor? Bunun başka bir sebebi mi çıkacak, yoksa sırf kararlı konuşuyor diye etkilenen iki ezik diyerek çok basitçe mi sıyrılacaklar işin içinden. Şu ana kadar epey saçma ve sinir bozucu ilerliyor hikayenin o kısmı. İsteseler daha en baştan rapor edip kadını eski haline getirebilirlerdi. Hadi etmediler, sonrasında hiçbir dediğini yapmayarak yine kadına hiçbir şey kazandırmazlardı isteseler. Robot da olsa o zayıf tasarlanmış vücuduyla iki erkeği dövemez herhalde. Dövse bile kadının hiçbir kozu yok, birine haber verseler müdahale edilir. Her yanı kontrol edilen koca bir dünyada bir başına ne de olsa.
O ikisinden biri en azından işin sonu nereye varacak diye meraka kapılsa ve bilerek kadına izin verip gözlemleseydi daha iyi olurdu sanki.
Böyle iyi işlenmiş kurgu yapan senaristler bunu atlamaz diye umuyorum. Muhakkak başka bir şey çıkar altından. Yine Robert olabilir.

Westworld son bölüm efsaneydi. Ama yine de Arnold bitti demeden bitmez. Şuana dek herşey Ford'un kontrolünde gelişti, sezon finalinde Arnold'ı karşısında görürse dumur olur bizde dört köşe oluruz zevkten :D Son bölüm 90 dakika olacakmış çarşı karışacak gibi. Bir de şu Wyatt hakkında biri aydınlatırsa makbule geçer.

Westwrold çıldırdı. Sonunda her şey tamamen çözülecek diyorlardı ama bence yine anlamam ben :( Bizi de delirtecekler bir tane akıllı kalmayacak.

Westworld son bölüm efsaneydi. Ama yine de Arnold bitti demeden bitmez. Şuana dek herşey Ford'un kontrolünde gelişti, sezon finalinde Arnold'ı karşısında görürse dumur olur bizde dört köşe oluruz zevkten :D Son bölüm 90 dakika olacakmış çarşı karışacak gibi. Bir de şu Wyatt hakkında biri aydınlatırsa makbule geçer.
Son 10 dk yı 5 kere izledim.Nolan ve JJ Abrams 2 bölümdür seneryoyu ağlatıyor resmen.Meave baya bi yandaş toplıcak gibi görünüyor, sezon sonunda bi isyan patlak verecek büyük ihtimal.Lost dizisindeki ''Purge'' bölümüne benzer bişeyler olabilir.William ile Siyah giyinen kovboy dayımızın aynı kişiler olduğu düşüncesindeyim.Birde bu kişi Arnold olabilirmi;

Son 10 dk yı 5 kere izledim.Nolan ve JJ Abrams 2 bölümdür seneryoyu ağlatıyor resmen.Meave baya bi yandaş toplıcak gibi görünüyor, sezon sonunda bi isyan patlak verecek büyük ihtimal.Lost dizisindeki ''Purge'' bölümüne benzer bişeyler olabilir.William ile Siyah giyinen kovboy dayımızın aynı kişiler olduğu düşüncesindeyim.Birde bu kişi Arnold olabilirmi;
William teorisi zaten yüzde 99 gibi birşey. Daha önce görmüştük gençliğini baya benziyor biraz düşük pikselde izlediğim için tam ayırt edemedim bölümde ama Ford o.

Ne bölümdü be arnold her ''remember'' dediğinde sırtımdan yukarı ürperdim. Olaylar rayına oturdu benden taraf ama Ford'un şuan peşinde olduğu olayı hala çözmüş değilim.

Ford'un niye bu kadar gaddar olduğu da ortaya serildi insan ırkından nefret ediyor reyis :D

Dolores'in insanlara zarar verebilecek bir gücü olduğu da ortaya serildi bu bölümle birlikte.

Maeve artık somut adımlara da başladığına göre savaş başlayabilir sezon finalinde ama Ford reyis her şeyden haberdar ve oyun oynayıp eğleniyor gibi izlenim veriyor.

@Blackraven , Bu bölüm arnoldu gördük dikkatinden kaçtı sanırım. Dış görünüş olarak Arnold=Bernard.

Ford vs Maeve yapacaklar mı acaba. Güzel yazılırsa efsane olabilir zaten şuan Ford'un karşısında durabilecek tek karakter Maeve gibi.
Bernard'ın Arnold çıkması bekleniyordu o sahneyi uzattıklarında zaten bunun çıkacağı belliydi kaç dk gerilim yaptılar. Ancak Arnold'ın ölmüş olmasını ve bunu Dolores'in yaptığını öğrenmek baya şaşırttı beni. Arnold'ın öldüğünü Dolores'in ağzından söylettiler de şimdi herkes bu kızılderililer, Wyatt mevzusunun arkasından Arnold'ın çıkmasını bekliyordu. Şimdi ne olacak ? Güvenlikciyi kaçırdılar la güvenliği kaçıran adamlar normal vatandaşlara ne yapar :p

Shameless s07e09
Oh la Mickey dönüyor la Mickey Dönecek dertler bitecek. :D Son 2 bölümdür drama yüklü bölümler geliyor ama olsun Shameless yine de izlettiriyor kendini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık