Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Aynen güzel bölümdü. Şeytani işlere gerçekten bulaşacaklar mı acaba yoksa burada mı kalacak? Bulaşınca iyi mi olacak kötü mü olacak? Heyecanla bekliyorum, güncel yayında olan dizilerim arasında en çok heyecanla beklediğim ve bir solukta izlediğim dizi bu, bir anda fanı oldum nedense :D Avatar-nick uyumu da nereye kadar reis süslesin biraz da :D
Arka sokaklar gibi polisiyesi beni bayıyor ya daha ilginç konular üzerinde hikayenin gitmesi iyi olurdu. Ne bileyim biraz daha süper kahraman tarzına kaymaları iyi olur.
İzlediğim diziler içinde diziyi tek başına çekebilen tek oyuncu bu adamdır. Bu kadar iyi performansı olmasa izlemezdim diziyi

Bu Prometheus Felicity'nin sevgilisi ya da Talia Al Ghul çıkar diyordum.Quentin Lance'in çıkması tamamen sürpriz oldu.Yine de bir ters köşe bekliyorum senaristlerden.Sırf kızı Olliver yüzünden 'Kanunsuz' oldu ve daha sonra öldürüldü diye Olliver'dan intikam almaya çalışması saçma geliyor.

Bu Prometheus Felicity'nin sevgilisi ya da Talia Al Ghul çıkar diyordum.Quentin Lance'in çıkması tamamen sürpriz oldu.Yine de bir ters köşe bekliyorum senaristlerden.Sırf kızı Olliver yüzünden 'Kanunsuz' oldu ve daha sonra öldürüldü diye Olliver'dan intikam almaya çalışması saçma geliyor.
Lance'in alkolden dolayı falan Hakuba gibi bir alter egosu vardır Prometheus oysa. Bilinçli bir şekilde bunları yapacağını sanmıyorum. Ya da ,Kız metroda Prometheus'un kolunu kesince, Green Arrow'a da söylecekti bunu ve çemberi daraltıp Polis bilmemnesine yetkisi olan kolu kesik bir adamı arayacaklardı, Prometheus da gece Lance'i ziyaret etti ve onu günah keçisi yaptı. Lance'in kendisi de bir alter egosu olduğunu düşünecek büyük ihtimal. Ben hala Felicity'nin sevgilisi olduğunu düşünüyorum.
Kovar'ı oynayan da Rocky 4'teki Rus'muş.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık