Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Lance'in alkolden dolayı falan Hakuba gibi bir alter egosu vardır Prometheus oysa. Bilinçli bir şekilde bunları yapacağını sanmıyorum. Ya da ,Kız metroda Prometheus'un kolunu kesince, Green Arrow'a da söylecekti bunu ve çemberi daraltıp Polis bilmemnesine yetkisi olan kolu kesik bir adamı arayacaklardı, Prometheus da gece Lance'i ziyaret etti ve onu günah keçisi yaptı. Lance'in kendisi de bir alter egosu olduğunu düşünecek büyük ihtimal. Ben hala Felicity'nin sevgilisi olduğunu düşünüyorum.
Kovar'ı oynayan da Rocky 4'teki Rus'muş.
Felicity'nin sevgilisi sorgu odasında konuşurken Arrow'un nerde yaşadığını,kim olduğunu falan sormuştu.Dediğin mantıklı Promethaeus yakalanacağını anlayınca Lance sızmış haldeyken gelip kolunu kesmiş olabilir çünkü kolundaki kesiği daha önce farketmemiş gibiydi

Shameless çok iyi yahu.Ne kadar uzatsa da Frank Gallagher şov eğlendirmeye yetiyor. :D Bunun gibi.

frank gallagher : neredeyim ben.
doktor: hastanade. alkol zehirlenmesinden dolayı iki gündür kendinizde değilsiniz.
fg : o ne ki 95 yılında sekiz gün yatmıştım.
d: tıbbı bir araştırmamıza katılır mısınız ?
fg: neyinize ?
d: mesleki hayatımda alkolizmin böyle muazzam bir örneğiyle karşılaşmadım hiç.
fg: teşekkürler.
d: iki hafta alkolden uzak durabilir misiniz ?
fg: olmaz.
d: 3000 dolar teklif ediyoruz.
fg: olur.
Frank,Lip ve Carl muazzam. Kaçıncı sezondasın bilmiyorum ama çizgisini bozmuyor dizi. Gerçi Debby geberip gitse iyi olur.

Frank,Lip ve Carl muazzam. Kaçıncı sezondasın bilmiyorum ama çizgisini bozmuyor dizi. Gerçi Debby geberip gitse iyi olur.
Güncelim yahu eski repliği atayım dedim.Lip'in hayatı ayrı bir diziymiş gibi durup izletiyor kendini ayrı bir dizi bile çıkardı üniversite hayatı ve sonrasından.Carl da öyle evet son bölümün son sahnesi güldürdü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık