Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

@Crow's Eye, Poi çerezlik dizi mi? İzlemeyi düşünüyordum herkes övüyor baya çerezlik demene şaşırdım. Poi suits gibi mi ilerliyor bu arada?
Güzel dizi ama ne bileyim sonraki bölümünü pek merak etmiyosun. Genelde farklı olaylar oluyor. House ve Supernatural gibi diyebilirim. Son 2 sezonu farklı ama. Bağlı birbirine bölümler bitmesine yakın olduğundan. Poi bitti. Suits gibi derken neyi kastettin? İzlemeni öneririm Poi'yi.

Güzel dizi ama ne bileyim sonraki bölümünü pek merak etmiyosun. Genelde farklı olaylar oluyor. House ve Supernatural gibi diyebilirim. Son 2 sezonu farklı ama. Bağlı birbirine bölümler bitmesine yakın olduğundan. Poi bitti. Suits gibi derken neyi kastettin? İzlemeni öneririm Poi'yi.
Suits'de her bölüm farklı bir hikaye oluyor mesela ve bölüm sonunda hikaye bitiyor. Poi'nin bir iki bölümüne bakmıştım onda da öyle sanırım. Ana hikayesi Breaking bad tarzı dizilere göre zayıf kalıyor yani. Bilmem anlatabildim mi.

Suits'de her bölüm farklı bir hikaye oluyor mesela ve bölüm sonunda hikaye bitiyor. Poi'nin bir iki bölümüne bakmıştım onda da öyle sanırım. Ana hikayesi Breaking bad tarzı dizilere göre zayıf kalıyor yani. Bilmem anlatabildim mi.
Aynen Suits gibi. Her bölüm farklı olay anlatıyor ama sezon bir yere bağlanıyor. Supernatural tarzı. Breaking Bad neresi Poi neresi sen de ne yaptın :( Çerezlik dizi bu. Bitmesine üzüldüm ama.

Aynen Suits gibi. Her bölüm farklı olay anlatıyor ama sezon bir yere bağlanıyor. Supernatural tarzı. Breaking Bad neresi Poi neresi sen de ne yaptın :( Çerezlik dizi bu. Bitmesine üzüldüm ama.
Hikaye anlatma tarzı olarak karşılaştırdım. Yoksa Bb kadar iyi olduğunu düşünmüyordum tabi :)

Black Mirror muhteşem bir dizi. Listenizde yoksa koyun, varsa en başa alın. İlk bölümü izleyip bırakmak gibi bir hataya sakın düşmeyin. Her bölüm farklı oyuncular, farklı karakterlerle farklı bir hikayeyi anlatıyor, kısa film tadında. 6 bölümcük bir şey diye başladım 2 gün önce, şansıma dün yeni sezonu geldi, daha mutlu olamazdım.

Westworld 4. bölüm akıyor resmen,J.J Abrams ağırlığını koymaya başladı yavaştan .Labirent olayı ilginç oalcak gibi bakalım nasıl bişey çıkacak .Bu arada labirentin simgesini Lost'daki Dharma simgesini çok andırıyor.

Black Mirror muhteşem bir dizi. Listenizde yoksa koyun, varsa en başa alın. İlk bölümü izleyip bırakmak gibi bir hataya sakın düşmeyin. Her bölüm farklı oyuncular, farklı karakterlerle farklı bir hikayeyi anlatıyor, kısa film tadında. 6 bölümcük bir şey diye başladım 2 gün önce, şansıma dün yeni sezonu geldi, daha mutlu olamazdım.
İnternette rastladım bugün 3x1'i merak ettim açıp izledim baya beğendim. Her bölüm böyle konular işleniyormuş başlıyorum en kısa zamanda.

Westworld çok güzel ilerliyor.Ama antony hopkins oyunculuk nedir bu bölüm çok güzel gösterdi.Ufaktan sinir asabiyet,üstüne ingiliz aksanı karşı taraf nasıl yok edilir alın izleyin öğrenin demiş resmen.Bir kez daha hayran kaldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık