Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bir sürü dizi başladı ama şu konunun durgunluğuna bak la. Westworld'deki siyahlı adamla ilgili de bu bölümde bir şeyler düşündüm.
Hopkins amcanın ortağı varmış Arnold, öldü diyor ama ölmedi %90.
O siyahlı adam da robotlara işkence ederek labirent diye bir yeri arıyordu, parkın sahipleri dokunmayın ona diyorlardı, belli ki özel müşteri.
Robotlardan bazılarının garip davranmasına sabotaj mı acaba demişlerdi bir ara da.
Şimdi parçaları birleştirirsek, Arnold denen adam ölmedi ve şu an Westworld'ün içinde, labirent denen yerde yaşıyor ve robotların ayarlarını bozan kişi de o. Yaşadığını bilen tek kişi olan Hopkins de o siyahlıyı Arnold'u bulması için gönderdi. Patrondan özel görev aldığı için her türlü eylemine izin veriliyor. Ama Dolores'in ayarını kaçıran da o siyahlıydı, burda kopuyor biraz burayı bağlayamadım.
Herkes kafasını kıran adama takmış ama benim dikkatimi en çok çeken şey, o ödül avcılarını kıstıran tiplerdi. Silahla vurulmadılar yani insandı onlar. Kimin nesi acaba onlar?
Mühendis kadın dedi ya.Hopkins in yaptığı senaryoların yarısını değiştirmiş.O adamlar kesin insan.Başka türlü ölürlerdi.Tarikatçılık oynamak isteyen paralı insanlar.Yoksa teddy ye yeni mod da yüklenmezdi.Diğer yazdıklarında haklısın.O dünyaya giren adam 30 yıl boyunca niye başka çıkış arasın hemde kafa keserek.Büyük ihtimal hopkins ona arattırıyor çaktırmadan.

@HaiKuo TianKong , Bernard Dolores'e seni özgür kılacağım falan diyor gelecek bölüm fragmanında. Arnold'ın içerde ki adamı Bernard olabilir adam iyice sapıttı :D Daha erken ama Ford'un da öleceğini düşünüyorum sezon sonunda, kimin gerçek kimin robot olduğunu bilen tek kişi Arnold olacak bence. Baya kilit bir adam gibi olacak. Hatta Bernard robot, Arnold onu özgür bırakmışta olabilir. Dizi güzel ilerliyor.

Lucifer'da bu bölümle kendine geldi. Gelecek bölüm Luci'yi zor bir sınav bekliyor :D

@Crow's Eye tarzını sevdim, izledim hepsini bende. Tavsiye edebileceklerim; six feet under, boardwalk empire. İkiside ağır ve güzel diziler. Bunun dışında true detective ve narcos'ta bunlarla aynı seviyededir. Narcos'un 2. sezonu çok iyi değil gerçi. Black mirror ve sherlock'ta güzel ingiliz serilerinden.

@Crow's Eye tarzını sevdim, izledim hepsini bende. Tavsiye edebileceklerim; six feet under, boardwalk empire. İkiside ağır ve güzel diziler. Bunun dışında true detective ve narcos'ta bunlarla aynı seviyededir. Narcos'un 2. sezonu çok iyi değil gerçi. Black mirror ve sherlock'ta güzel ingiliz serilerinden.
Sadece Black Mirror'ı izlemedim desem? Boardwalk Empire'ı bitiremedim gerçi. 3.sezonun yarısında bıraktım diziyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık