Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk 3 sezon izle sonra bittiğini hayal et :D
Üç şekilde izleyebilirsin

1-İlk sezonu izle zirvede bırak.

2-Tümünü lüplet

3- 1 ve 4 . sezonu izle sana garanti ediyorum 2 ve 3 te o kadar nadir güzel bölüm var ki değmez. 1 ve 4 kendi içinde tutarlı en azından

Bu arada sonbaharda Heroes Reborn olarak dizi dönüyor. Şimdilik mini dizi kıvamında 13 bölüm tek sezon.Eski karakterlerden iki kişi dönecek sadece . O yüzden yeni kişiler ve yeni hikayeler le Nbc daha derli toplu bişey izletebilir. İlk seriyle fazla bağı olmazsa ve daha kaliteli olursa sana öneririm burda tartışırız bölümleri. Ama eski seriyi öneremiyorum sorry :(

Üç şekilde izleyebilirsin

1-İlk sezonu izle zirvede bırak.

2-Tümünü lüplet

3- 1 ve 4 . sezonu izle sana garanti ediyorum 2 ve 3 te o kadar nadir güzel bölüm var ki değmez. 1 ve 4 kendi içinde tutarlı en azından

Bu arada sonbaharda Heroes Reborn olarak dizi dönüyor. Şimdilik mini dizi kıvamında 13 bölüm tek sezon.Eski karakterlerden iki kişi dönecek sadece . O yüzden yeni kişiler ve yeni hikayeler le Nbc daha derli toplu bişey izletebilir. İlk seriyle fazla bağı olmazsa ve daha kaliteli olursa sana öneririm burda tartışırız bölümleri. Ama eski seriyi öneremiyorum sorry :(
İlk 5 bölümü izledim şuan iyi gidiyor. 1. Sezon bir bitsin bakarım sonra. Teşekkür ederim.

Heroes nasıl bir dizidir ? İzlenir mi :D
Müthiş karakterler oluşturup bunları bir türlü bağlayamadı, karakterlerin altında ezilmiş bir dizi. Konu dönüp dolaşıp hep aynı yerlere bağlıyorlar. Ama vaktin varsa mutlaka izle. 4. sezonu da kesin izle. Dizi izlerken beklentini çok yükseltiyor ama bir türlü o yükseklikte kalamıyor.
Syler karakterine hasta olursun.

Roronoa Zoro

Müthiş karakterler oluşturup bunları bir türlü bağlayamadı, karakterlerin altında ezilmiş bir dizi. Konu dönüp dolaşıp hep aynı yerlere bağlıyorlar. Ama vaktin varsa mutlaka izle. 4. sezonu da kesin izle. Dizi izlerken beklentini çok yükseltiyor ama bir türlü o yükseklikte kalamıyor.
3 kişi tarafından kandırılan mükemmel karakter..

Roronoa Zoro

Hiro mesela o trende samuray kılıçlı, cool olacağı halini bekledim.Sonuç fiyasko. Syler 'ın babasıyla olan VS yi kaç kere izlemişimdir. Adam hedefe odaklandı mı her şeyi yapıyor.
Sylar şanslıydı o kadar, başka bir olayı yoktu.

Teşekkür ederim. 9. bölüme geldim iyi olacak gibi ama çok yavaş ilerliyor. Araya hep birşeyler giriyor. Neyse izlemeye devam edim bakayım :)

Aizen's

16 bölümlik mini dizi hostages muhakkak izleyin çok kakliteli 1tane bile sıkıcı bölümü yok

"Heroes Reborn için Heroes'u izlemiş olmaya gerek yok"

Sonbaharda seyircisiyle buluşacak Heroes Reborn'un ilk bölümünün yönetmeni Matt Shakman, verdiği röportajda merak edilen bazı noktalara değindi: "Bu diziye Heroes'un herhangi bir bölümünü izlemeden başlayabilirsiniz; çünkü Heroes evrenine tamamen yeni bir giriş yaratıyoruz. Fakat Reborn'da, eski hayranlar için önceki diziye göndermeler, sadece onların anlayabileceği sürpriz sahneler ve detaylar da olacak."

Shakman ayrıca Heroes'un reyting rekorları kırarak yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra neden seyircisini kaybedip yayından kaldırıldığına da değindi: "Dizinin yaratıcısı Tim Kring'in bile sadece ilk sezonların iyi olduğunu hissettiğini düşünüyorum. Daha sonra dizi Amerikan senaristleri greviyle darbe aldı; kanal, senaristler istememesine rağmen, onlardan daha fazla bölüm yazmalarını talep ediyordu. Bazı bölümlerde bu karmaşık mitolojiyi devam ettirmek gerçekten güç olmuştu. İşte bu yüzden şu an yaptığımız 13 bölümlük, her şeyi önceden planlanmış bir sezon, ve gerçekten izlemeye değer olacak."

Matt Shakman'ın daha önce yönetmenlik yaptığı diziler arasında It's Always Sunny in Philadelphia, Revenge, Fargo, Mad Men, Chuck, Six Feet Under, One Tree Hill gibi yapımlar bulunuyor.

Eskilerden çoğu karakter olmucakmış, Peter ve Sylar yok orası kesin. İçimden bir ses, bu 13 bölümlük serinin çok boktan olucağını söylüyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık