Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vikings 3. Sezon 9. Bölüm
Ragnar'ın son zamanlarında Hristiyan olduğunu öğrenmiştim ama dizide görünce bir garip oldum. Bir de bu herifin Athelstan aşkı beni delirtiyor arkadaş, bu durumdan oldum olası nefret ettim zaten sanki Athelstan olmasa Ragnar için yaşamanın bir anlamı yokmuş gibi betimleniyor olaylar ve bu da izlerken aşırı itici bir hal almasına sebep oluyor.
Eğer dizi devam edecekse, 4. sezonda Rollo'nun Normandiya Kralı olmasını ve Bjorn ile Ivar'ın hikayesini izleyeceğiz. Tabi Ragnar'sız dizi ne kadar çekilir, ne kadar izlenir bilemeyeceğim de bu sezon zaten çok pasif kalmıştı Ragnar. Sezon sonu Floki ile bir dubble kill atıp diziden ayrılırlarsa büyük ihtimal daha izlemem.

Yok abi yok ya:(
Valla Spartacus ile GoTun yerini tutan bir dizi yok. Prison Break o seviyeye az biraz yaklaştırdı ama hala bir boşluk var. Zevk alamıyorum fazla dizilerden.
Black Sailsmi Gotmu deseler Black Sailsi seçerim, keza marco polo da bunlarla yarışır. Heroesin ilk sezonu tekrar izledim geçenlerde tam anlamıyla mükemmel.

The Mentalist çok iyi diziymiş ya Jane'yi resmen çok sevdim çok iyi olmuş ana karakter bir sorum var ama

Red John'un kimliği 6.sezonda mi çıkacak yoksa daha önce mi başka bir şey söylemeyin lütfen :D

The Mentalist çok iyi diziymiş ya Jane'yi resmen çok sevdim çok iyi olmuş ana karakter bir sorum var ama

Red John'un kimliği 6.sezonda mi çıkacak yoksa daha önce mi başka bir şey söylemeyin lütfen :D
6. sezonda cikicak
O zamana kadar 1000 tane tahmin yurutsen bile pek te bir sonuca varamayacaksin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık