Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Heroes Reborn için Heroes'u izlemiş olmaya gerek yok"

Sonbaharda seyircisiyle buluşacak Heroes Reborn'un ilk bölümünün yönetmeni Matt Shakman, verdiği röportajda merak edilen bazı noktalara değindi: "Bu diziye Heroes'un herhangi bir bölümünü izlemeden başlayabilirsiniz; çünkü Heroes evrenine tamamen yeni bir giriş yaratıyoruz. Fakat Reborn'da, eski hayranlar için önceki diziye göndermeler, sadece onların anlayabileceği sürpriz sahneler ve detaylar da olacak."

Shakman ayrıca Heroes'un reyting rekorları kırarak yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra neden seyircisini kaybedip yayından kaldırıldığına da değindi: "Dizinin yaratıcısı Tim Kring'in bile sadece ilk sezonların iyi olduğunu hissettiğini düşünüyorum. Daha sonra dizi Amerikan senaristleri greviyle darbe aldı; kanal, senaristler istememesine rağmen, onlardan daha fazla bölüm yazmalarını talep ediyordu. Bazı bölümlerde bu karmaşık mitolojiyi devam ettirmek gerçekten güç olmuştu. İşte bu yüzden şu an yaptığımız 13 bölümlük, her şeyi önceden planlanmış bir sezon, ve gerçekten izlemeye değer olacak."

Matt Shakman'ın daha önce yönetmenlik yaptığı diziler arasında It's Always Sunny in Philadelphia, Revenge, Fargo, Mad Men, Chuck, Six Feet Under, One Tree Hill gibi yapımlar bulunuyor.

Eskilerden çoğu karakter olmucakmış, Peter ve Sylar yok orası kesin. İçimden bir ses, bu 13 bölümlük serinin çok boktan olucağını söylüyor. :D

Hiro Nakamura ve Noah Bennett dışında kimse dönmüyor. Kadro yenilendi. Büyük ihtimallede çok iyi bir dizi olacak .

Kabloluda Fargo, Mad Men, Six Feet Under bölümleri yönetmiş adam karasal yayında beğenmediği bir projeye atlayıp kariyerine leke sürmez zaten. Ben tatmin oldum. Bu sonbahar on numara bir dizi geliyor.

Gözümde kredisi sıfır olan Nbc önce Hannibal a sahip çıktı şimdide Heroes a. Ne diyelim güzel şeylerde oluyor

Heroes'in birinci sezonu bitirdim. Diziye başlarken fantastik birşeyler bekledim ama ilk 5 bölümü izleyince bu istekten vazgeçtim.
Devam ettim biraz merak ettiriyordu gelecekten gelen Hiro'yu görünce tamam güzel bir sıçrama olacak herhalde dedim. Dizi 16-17. bölümlere gelince tam sıçrama noktasından kafa üstü yere çakılmaya başladı maalesef.
Peter ve Hiro'nun gelecekteki halleri karizmaydı. Syler'ı övüyorlardı şu ana kadar benim gözümde fos çıktı. Belki 2. sezon coşar orasını bilemem. Yine de 2. sezonu izleyecem :D

Roronoa Zoro

Person Of Interest duygulandırdı.
Father
Şunu da atayım.
[YOUTUBE]lt-udg9zQSE[/YOUTUBE]

Roronoa Zoro

[YOUTUBE]V7QGoxDPfhg[/YOUTUBE]
Wellcome to the Machine çalınca bi' garip oldum. Şerefsizim aklıma geldiydi.

Person of Interest 4-5 bölüm ara vermiştim. Bu hafta günübirlik sindire sindire izledim. Bu (4.) sezon çok güzeldi be...
Harold Makine'yi etiğe boğmuş olduğu için koskoca Makine kazanmanın yolunu bulamamış la :( Yazmak istediğim çok şey var ama ben yazmayı pek sevmiyorum. Bir tek Makine'nin elektrik şebekesinde gezdiğini az çok tahmin ediyordum, keşke buraya da yazsaymışım en azından delilim olurdu.
(Bizim apartmanın kolonları kalın olduğundan wifi sinyalini pek kolay geçirmiyor. Ben de elektrik şebekesinden internet dağıtan bi alet arıyordum da ordan aklımda kalmış.)
Şimdi bir de bu diziye 5.sezon onayı da hala verilmemiş.

Kurtlar Vadisi Pusu gibi çatışma sahneleri olmasa baş tacı ederdim. Artık çatışma sahneleri yokmuş gibi davranıyorum PoI'de böylece zevki kaçmıyor.
Gelecek sezon Harold yapar bir makine,Skynet gibi verir ayarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık