Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Person of interest superdi hele ki sonraki pink floyd bitirdi... Makinenin soyledikleri epey anlamli geldi ama harold cok fazla kisitlamis su makineyi.

Flash, sezona yakışır bir final yaptı. :a:

Yine hiç beklenmedik şeyler oldu, final de sezon değil bölüm finali gibiydi. Öyle bir yerde bitti ki birkaç ay nasıl beklenir düşünemiyorum.
Reverse Flash umarım tamamen yok olmamıştır ki önümüzdeki sezon bir şekilde geri geleceğini düşünüyorum. R Flash olmadan Flash mı olurmuş aga. :/
Bu bölüm Cisco'nun da bi hero olduğu da ortaya çıktı. Vibe imiş sanırım. Umarım kendi ismini beğenir reyiz. :a:
May the Speed Force be with you esprisi de şahaneydi. :D

Eboard'un böyle bir fedakarlık yapacağını tahmin etmiyor değildim ama gelip İris'e açılınca bundan umudumu kesmiştim, çok beklenmedik oldu.
Wells reyiz önümüzdeki sezon bir şekilde dönmezde çok pis söverim, dizinin can damarı o adam. R Flash kostümünü iyi yapamamış olsalar da (şişko ve bodur duruyor) karizma katsayısını arttırıyor dizinin.

Duygusal da bölüm yapmış zırtapozlar. Flash'ın genç haline dur dediği sahne efsaneydi. Anasına veda ettiği sahne de.
Gelecek yıl da böyle kaliteli giderse şahane olur ve DC artık daha çok dizi yapabilir. Gözümüz biraz gerçek kahramanlar görür beya. :a:

Goodwill

Flash çok harika bir finalle ilk sezonunu bitirdi.
Jay Garrick'in kasketinin gelmesi ve Barry zaman yolculuğu yaparken geleceği görmesi baya soru işaretleri bıraktı bende. 32.59 gibi Killerfrost'u gördü sanırım bi önceki sahnede ise Legends of Tomorrow'dan bi kesite şahit oldu. Ayrıca karadelik oluşurken Hawkgirl'ü de şehirde görmüş olduk.
Şimdi sonraki sezonu nası beklicez biz :artiz:

Flash çok harika bir finalle ilk sezonunu bitirdi.
Jay Garrick'in kasketinin gelmesi ve Barry zaman yolculuğu yaparken geleceği görmesi baya soru işaretleri bıraktı bende. 32.59 gibi Killerfrost'u gördü sanırım bi önceki sahnede ise Legends of Tomorrow'dan bi kesite şahit oldu. Ayrıca karadelik oluşurken Hawkgirl'ü de şehirde görmüş olduk.
Şimdi sonraki sezonu nası beklicez biz :artiz:
O Jay Garrick'in kaskı ne ayak ben anlamadım? Çok eski geçmişten mi geliyor? Öyleyse Wells niye benim işaretim diyor? Ve bu dizide Barry Allen'ı ilk Flash olarak lanse etmiyorlar mıydı? Yoksa önümüzdeki sezon Jay Garrck'ten de mi bahsedilecek?

Bir de bu Wells hakkında anlamadığım bir nokta var. 2400'lü yıllarda yaşayıp Flash'a merak saldıktan sonra 21. yüzyılda geliyor ve Flash ile takışıyorlar falan fistan. Sonrasında daha da geçmişe gidip annesini mi öldürüyor?

Çizgi romanları okumamak büyük dert. :/

Goodwill

O Jay Garrick'in kaskı ne ayak ben anlamadım? Çok eski geçmişten mi geliyor? Öyleyse Wells niye benim işaretim diyor? Ve bu dizide Barry Allen'ı ilk Flash olarak lanse etmiyorlar mıydı? Yoksa önümüzdeki sezon Jay Garrck'ten de mi bahsedilecek?

Bir de bu Wells hakkında anlamadığım bir nokta var. 2400'lü yıllarda yaşayıp Flash'a merak saldıktan sonra 21. yüzyılda geliyor ve Flash ile takışıyorlar falan fistan. Sonrasında daha da geçmişe gidip annesini mi öldürüyor?

Çizgi romanları okumamak büyük dert. :/
O konuda benim de kafam baya karıştı. Diğer Flash'lara ufaktan gönderme yaptılar yani bu bölümde göstermezlerse ayıp ederler o kadar heyecan yaptım. Aynı sorunu ben de yaşıyorum bulamadım okuyacak güzel bi site, bi de hangi sırayla okunması gerek o var. Ayrıca dizi aleminde çizgi romana uymadan da iş yapılabildiği için hiç bilemiyorum.

Morbious

Beyler hissediyorum Superman gelcek İnşallah Smallville in Tom Weilingi gelir yarım bıraktılar onu

Forever ne güzel gidiyordu la. 2. sezon onayı alamamış. Onay vermeyen kanalın isminde de hayır yok zaten, kısaltma da olsa ABC diye kanal mı olur ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık