Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğim kadarıyla Comic'de Sarı Flash gücünü orjinal Flash'dan alan bir karakter. Dizide de büyük ihtimal bu böyle ve Wells'in amacı şu anlık Fash'ı öldürmek değil. Tam aksine Flash'ın asıl gücüne ulaşması için çabalıyor. Sebebine gelecek olursak büyük ihtimal şu zamanda sıkışma olayı. Son bölümde görüldüğü üzere Flash zamanda geriye atlayınca arkasında bir geçit vardı. Wells büyük ihtimal olayların en başında Flash'ın arkasında bıraktığı bir geçitten atlayarak geldi. Flash ile anlaşmazlığa düşüp geri gidemeyince de annesini öldürdü. Sonrası için bir düşüncem yok ama sonuç olarak orada kısılı kaldı. Şimdiki amacı ise Flash'ı bir an önce tam gücüne ulaştırıp gücünü kullanarak geleceğe dönmek gibi duruyor. Yani Wells bir sebepten ötürü zamanda yolculuk yapamıyor.
Şimdi daha iyi anladım keke, eyvallah. :a:
Demek Wells Flash kadar hızlı gidemiyor ki zaman bariyerini aşamıyor. Işık hızından öteye geçemiyor yani.

2 Sorum var biri Flash süper gidiyor ve gerçek çizgiromandada böylemi ?

Arrow ras'el gul oluyormu :D yaz geliyor dizilerimizde biticek :(

Gotham dizisini başından beri izlemeyecektim. Kararım bu yönde idi :/
Batmanın böyle kalitesinin düşürülmesine , ticari olarak sadece satış ve pazarlama kaygısında olmalarına sinir oluyordum. :/
Sonra izleyeyim dedim nitekim beni hiç şaşırtmadı. 14. bölüme kadar geldim.
Şuana kadar tamamen fiyasko . Normal bir polisiye dizisine Dc esintileri ile süslemişler.
Batmani göstermeye çekinmişler. Birazcık polisden ilerleyelim demişler. Sonra Villianları katmak konusunda çekimser davranmışlar.
İşe biraz mafya babaları sokalım aralara ufak ufak serpiştiririz demişler.
Batman olayı yemediğinden Jim gordona asılmışlar. :/
Jim Gordonun hatunu zaten 2. Skyler White vakası.

Son zamanlarda gördüğüm en iyi pazarlama ürünü . Sadece isim kullanılarak bu tarz bir dizi sadece Batman konseptinde olurdu
herhalde :/

Black Sails 2 x 09 yorum ; Son iki üç bölümdür dizinin politika ve entrikalardan bir türlü sıyrılamaması beni delirtmişti. Ama 2x09 kadar sağlam bir bölüm görmedim .Son 10 dakikada herkes için herşey bambaşka yerlere gitti. Yine 8.bölüm sonunda olduğu gibi o süpriz ölüm işleri daha üzücü hale soktu. Gercekten bu dizi hafta hafta takip edilemez illaki toplu izleyeceksin . Bugun yine farkettim bunu inişli çıkışlı temposu haftalık tüketmeye gelmiyor.

Ray Stevenson Black Sails te 3. Sezon Blackbeard olarak karşımıza çıkıcak. Black Sails facebook sayfasından ilgili fotoğraf ve açıklamayı görebilirsiniz.
Hayatımda gördüğüm en karizma Blackbeard castı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık