Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flash 15. bölmü henüz izledim. Anam anam nasıl bölümdü o öyle. Adının hakkını verip çok hızı ilerletti konuyu. Tek bölümde bu kadar olay beklemiyordum.

Wells'in söylediği isim gerçek ismi sanırım, dizide daha önce geçti mi hatırlamıyorum. Comicleri okuyanlar şöyle detaylı bir yorum yapsa da daha iyi anlasak. Ayrıca 15 yıldır burada sıkıştım kaldım diyor, ne iş çözemedim. Bu herif çok hızlı oldupu için zamanda geriye gitmeyi becermemiş miydi zaten? Yine çok hızlı olarak dönemiyor mu geleceğe de sıkıştım diyor? Ayrıca madem Flash'ı öldürmeye gelmişti, niye daha sonra tonla fırsatı olduğunda yapmadı ki bunu? Çok mu dikkatsiz izliyorum diziyi acaba.
Barry de sonunda aştı hız bariyerini. Sezon finaline bunlar kapışırlar muhtemelen.

Ve Cisco reyiz. :( Bölüm başında işkillenmiştim öyle bir şey olacağına. Onun geek muhabbetlerini çok seviyordum la, çok kötü oldu. Ama Barry zamanda geri gidip kurtarabilir belki onu. Hatta sezon finalindeki kapışma da böyle olur.

Ve her zamanki gibi paradokslar. Nerede zaman yolculuğu, orada paradoks abi. İşin içinden çıkamıyorsun. :/

Edit: Eddie Thawne bizim polismiş ya la. Harbiden dikkatsiz izliyorum diziyi. :/
Wells'e bak sen. :a:

Flash çok güzel devam ediyor.
Arrow ilişkiler konusunda takılı kaldı, ilerlemiyor bildiğin.
The Walking Dead'te son bölümler bayağı iyiydi, her hafta merakla bekliyorum.

Iron Man

Flash 15. bölmü henüz izledim. Anam anam nasıl bölümdü o öyle. Adının hakkını verip çok hızı ilerletti konuyu. Tek bölümde bu kadar olay beklemiyordum.

Wells'in söylediği isim gerçek ismi sanırım, dizide daha önce geçti mi hatırlamıyorum. Comicleri okuyanlar şöyle detaylı bir yorum yapsa da daha iyi anlasak. Ayrıca 15 yıldır burada sıkıştım kaldım diyor, ne iş çözemedim. Bu herif çok hızlı oldupu için zamanda geriye gitmeyi becermemiş miydi zaten? Yine çok hızlı olarak dönemiyor mu geleceğe de sıkıştım diyor? Ayrıca madem Flash'ı öldürmeye gelmişti, niye daha sonra tonla fırsatı olduğunda yapmadı ki bunu? Çok mu dikkatsiz izliyorum diziyi acaba.
Barry de sonunda aştı hız bariyerini. Sezon finaline bunlar kapışırlar muhtemelen.

Ve Cisco reyiz. :( Bölüm başında işkillenmiştim öyle bir şey olacağına. Onun geek muhabbetlerini çok seviyordum la, çok kötü oldu. Ama Barry zamanda geri gidip kurtarabilir belki onu. Hatta sezon finalindeki kapışma da böyle olur.

Ve her zamanki gibi paradokslar. Nerede zaman yolculuğu, orada paradoks abi. İşin içinden çıkamıyorsun. :/

Edit: Eddie Thawne bizim polismiş ya la. Harbiden dikkatsiz izliyorum diziyi. :/
Wells'e bak sen. :a:
Bildiğim kadarıyla Comic'de Sarı Flash gücünü orjinal Flash'dan alan bir karakter. Dizide de büyük ihtimal bu böyle ve Wells'in amacı şu anlık Fash'ı öldürmek değil. Tam aksine Flash'ın asıl gücüne ulaşması için çabalıyor. Sebebine gelecek olursak büyük ihtimal şu zamanda sıkışma olayı. Son bölümde görüldüğü üzere Flash zamanda geriye atlayınca arkasında bir geçit vardı. Wells büyük ihtimal olayların en başında Flash'ın arkasında bıraktığı bir geçitten atlayarak geldi. Flash ile anlaşmazlığa düşüp geri gidemeyince de annesini öldürdü. Sonrası için bir düşüncem yok ama sonuç olarak orada kısılı kaldı. Şimdiki amacı ise Flash'ı bir an önce tam gücüne ulaştırıp gücünü kullanarak geleceğe dönmek gibi duruyor. Yani Wells bir sebepten ötürü zamanda yolculuk yapamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık