Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gotham dizisini başından beri izlemeyecektim. Kararım bu yönde idi :/
Batmanın böyle kalitesinin düşürülmesine , ticari olarak sadece satış ve pazarlama kaygısında olmalarına sinir oluyordum. :/
Sonra izleyeyim dedim nitekim beni hiç şaşırtmadı. 14. bölüme kadar geldim.
Şuana kadar tamamen fiyasko . Normal bir polisiye dizisine Dc esintileri ile süslemişler.
Batmani göstermeye çekinmişler. Birazcık polisden ilerleyelim demişler. Sonra Villianları katmak konusunda çekimser davranmışlar.
İşe biraz mafya babaları sokalım aralara ufak ufak serpiştiririz demişler.
Batman olayı yemediğinden Jim gordona asılmışlar. :/
Jim Gordonun hatunu zaten 2. Skyler White vakası.

Son zamanlarda gördüğüm en iyi pazarlama ürünü . Sadece isim kullanılarak bu tarz bir dizi sadece Batman konseptinde olurdu
herhalde :/
Dizi zaten Batman den önceki, Bruce'un ailesinin öldürüldüğü ve Gordon'un acemilik dönemini anlatıyor. En başından beri planlanan şekli buydu. Villain noktasında ise yine aynı durum hepsinin daha genç, oldukları kişiliklere dönmeden önceki halleri. Ve mafya o şehirde hep söz sahibiydi. Yani bunların işlenmesi gayet olağan bir şey.

Unknown

True Dedective

Hikaye ilerleyişi olarak fazlasıyla yavaş işlenen, aksiyon olarak nerdeyse hiçbirşey barındırmayan(İzlediğim 2 bölüm için en azından), ama kendine bir o kadarda bağlayan, opening i efsane olan, ana karakterlerin kendini sevdirememiş olmasına rağmen yinede "Ne olmuş la bu adamlara" sorusu yüzünden merak unsuru hep en yüksekte olan efsane diyemeceğim ama şuana kadar gayet sağlam giden bir dizi olarak yorumlayabilirim sanırım.

Roronoa Zoro

True Dedective

Hikaye ilerleyişi olarak fazlasıyla yavaş işlenen, aksiyon olarak nerdeyse hiçbirşey barındırmayan(İzlediğim 2 bölüm için en azından), ama kendine bir o kadarda bağlayan, opening i efsane olan, ana karakterlerin kendini sevdirememiş olmasına rağmen yinede "Ne olmuş la bu adamlara" sorusu yüzünden merak unsuru hep en yüksekte olan efsane diyemeceğim ama şuana kadar gayet sağlam giden bir dizi olarak yorumlayabilirim sanırım.
Sen Rust Cohle'u beğenmedin mi? Hadi canım.

Unknown

Sen Rust Cohle'u beğenmedin mi? Hadi canım.
İyi, güzel hoş konuşuyor da karakterde bağlayıcılık yok. Severim öyle aykırı tipleri aslında ama kendini pek belli etmiyor karakter. Belli olmaz ileride belki daha değişik şeyler olur sevdirir kendini. Ama şuan bak bu favori karakterim denicek kapasitede değil ne yazık ki.

Vikings 3. Sezon 6. Bölüm

Çok fazla söyleyecek bir şey yok gerçi ama bu Ragnar nasıl bir adam böyle. Tarihi pek bilmediğimden fazla bir şey demek istemiyorum ama Ragnar'ın tutup da bir haç takacağını, kafasını kazıtacağını hiç düşünmezdim. :S

Bir de dizide sürekli işlenen dinler arası çatışmanın sonu nereye varacak iyice meraklandırmaya başladı, bir bölüm Hristyanlığı gerçekmiş, tanrısı varmış gibi gösterirken diğer bölüm viking inancı için aynısı geçerli. Arada bu bölümde olduğu gibi ikisini de tek bölüme sığdırıyorlar.

Unknown

True Dedective 4. Bölüm
3 bölüm aksiyon yerlerde sürününce 4. bölümde baya bir şok geçirdim. :D Baya efsane bir bölümdü.

5. Bölüm
Sarı Kral olarak Cohle dan şüpheleniyor olsalarda onun çıkacağını sanmam fazla bayağı olur bu.. Bir an kafamda "Aha bunun ortağı şarışın o olmasın" diye kafamda bir ışık yandı. Ki ilk düşünce kırıntısıyla uçuştu gitti. :D Hadi bakalım. :/

Better Call Saul

Chuck adi egoistin teki çıktı. Jimmy bu gazla gidip suç dünyasına girse ya. Bir tanıdığının bir tanıdığını falan öğrense. Daha çok bir CRİMİNAL lawyer olsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık